Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

INTO passion | Maj 25, 2017

Scroll to top

Top

No Comments

5 ulubionych miejsc z goframi w Warszawie

5 ulubionych miejsc z goframi w Warszawie
intopassion

Gofry to chyba dla wszystkich smak dzieciństwa. Uwielbialiśmy te z dużą ilością bitej śmietany i owocowymi dodatkami. Dlatego chętnie cofnęliśmy się do przeszłości i na nowo odkryliśmy miejsca z najlepszymi goframi w Warszawie.

Sklep z goframi

Przytulne miejsce z goframi  przy ul. Bartoszewicza. Zjemy tu przepyszne gofry w dwóch wersjach – na słodko i na słono do tego dobra kawa i miła obsługa. Nasz faworyt to kakaowy gofr z masłem orzechowym i czekoladą.

ul. Bartoszewicza 9

 

 

Waffle Bar

Kolejne miejsce to Waffle Bar. Tu skosztujemy kilkunastu rodzajów gofrów. Od tych klasycznych z cukrem pudrem, czy bitą śmietaną, po wytrawne słone smaki. Chętnie ponownie sięgniemy po słoną wersję klasycznych gofrów! Jest pysznie.

Al. Jerozolimskie 4

 

 

 

Waff’love

Nie możemy przejść obojętnie obok małego lokalu na Senatorskiej. Tutaj dominują tradycyjne wafle belgijskie, oryginalnie nazywane w Belgii Liège Waffles, wytwarzane z użyciem prawdziwego masła, drożdży, naturalnych przypraw oraz cukru perłowego! Palce lizać.

ul. Senatorska 28

 

 

 

Gofiarnia

Kameralna kawiarnia na Mokotowie serwująca pyszne gofry. Tu również zamówimy dwie wersję – tą klasyczną na słodko z dodatkiem sezonowych produktów, ale też na słono z łososiem, czy jogurtem. Smacznie i oryginalnie!

ul. Puławska 11

 

 

Ciepłe Zimne 

Jak sama nazwa wskazuje skosztujemy tu przekąsek na ciepło i na zimno – do wyboru różnorodne smaki lodów i naszych ulubionych gofrów. Szeroki wachlarz przysmaków- od tych klasycznych po Hawaii z ananasem, Sułtański z rodzynkami w rumie, czy Schwarzwaldzki z wiśniami w syropie.

ul. Wilcza 17

 

 

 

Czytaj także:

Na słodko!

Moda na bajgle

Urban Market subiektywnie

LATEST NEWS: facebook.com/intopassion

FacebookTwitterPinterest

Submit a Comment