Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

INTO passion | Wrzesień 25, 2022

Scroll to top

Top

No Comments

INTOlast week

INTOlast week
Paulina Grabara

Co Was najbardziej zainteresowało w ostatnim tygodniu? Oto 5 najchętniej czytanych tekstów.

1. OLD FASHIONED – DRINK MOCNO WYTRAWNY

W tym tygodniu znów najchętniej czytaliście o tym prawdziwym klasyku. W tekście znajdziecie oczywiście przepis pochodzący z XIXwieku, który pozwoli Wam spróbować jednego z najpopularniejszych drinków na bazie bourbona.

Czytaj: Old fashioned – drink mocno wytrawny

 

 

2. Najpiękniejsze miejsca we Francji

Wciąż w top5 co oznacza duże zainteresowanie Francją w okresie wakacyjnym. W tekście znajdziecie wszystkie francuskie regiony i ich charakterystyczne cechy, a także miejsca warte odwiedzenia. Oczywiście słowa okraszone zdjęciami.

Czytaj: Najpiękniejsze miejsca we Francji

 

 

 

3. NAJLEPSZE LODY W WARSZAWIE

Klasyczne smaki czy oryginalne przepisy – lodziarnie podczas lata prześcigają się w pomysłach, jak przyciągnąć klienta. My przedstawiamy nasze ulubione warszawskie lodziarnie.

Czytaj: Najlepsze lody w Warszawie

 

 

 

4.

Ochrona przed słońcem to konieczność – Agnieszka z Przystanek Uroda podzieliła się z nami listą produktów, które powinny się znaleźć w naszej kosmetyczce – pamiętajcie zabrać nawilżającą szminkę, krem z filtrem, wodę termalną. I pomyślcie czy puder nie lepiej zamienić na krem.

Czytaj: MUST HAVE: kosmetyki na wakacje

 

 

 

5.

Weekend jeszcze trwa a nasze propozycje już w top5 najczęściej czytanych tekstów – w ten weekend królowały aktywności w Temat Rzeka, ale nie zabrakło też propozycji kulinarnych. Śledźcie nasze propozycje w każdy piątek na blogu WARSAWstateofmind.

Czytaj: Weekend w Warszawie

 

 

 

ŻYCZYMY MIŁEGO WEEKENDU!

Submit a Comment