Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

INTO passion | Luty 25, 2017

Scroll to top

Top

No Comments

KONKURS: opisz swojego najbardziej oryginalnego sylwestra

KONKURS: opisz swojego najbardziej oryginalnego sylwestra
Paulina Grabara

Chcemy żebyście zdradzili nam swoje sposoby na powitanie Nowego Roku. Impreza do białego rana to banał? Opiszcie nam swojego najbardziej oryginalnego sylwestra.

Kiedyś w sylwestra jeździłam na oświetlonym stoku do 24:00, a potem zjechaliśmy na dół i wraz z innymi świętowaliśmy Nowy Rok. Śnieg był idealny, trasa podświetlona, a w Korbielowie mimo wiecznie przepełnionych knajp mieliśmy swoją przestrzeń. Kilka lat temu siedziałam w pięknym ogrodzie na plaży Diani Beach. Butelkę pełną bąbelków trzeba było zamówić z wyprzedzeniem, a do afrykańskich rytmów tańczyli z pewnością przebrani za Masajów Kenijczycy. Sylwestrowy wieczór oddzielał wyprawę na dwa wspaniałe safari: do Tsavo East i West oraz do Masai Mara.

Dwa lata temu, znów w górach, wbijaliśmy się na imprezę do jedynej w miasteczku Tanzbudy, dekoncentrując stojących w kolejce Austriaków. Wszystko zrobiliśmy w naszym – jak nam się wydawało zabawnym – polskim stylu i z butelką szampana za pasem. W zeszłym roku na imprezie w apartamencie mojego brata zostawiłam dużo czarnych, połyskujących cekinów, które przy każdym ruchu wirowały w powietrzu. A jak będzie w tym roku? Zobaczymy. Najlepszy sylwester? Chyba na Jamajce przy dźwiękach lokalnego zespołu, kiedy siedząc nad oświetlonym jedynie przez gwiazdy i pochodnie morzem, zajadaliśmy grillowane owoce morza.
Impreza na stoku, kolacja w Paryżu – mieście miłości czy tańce na plaży? Jaki sylwester pozostał w Waszej pamięci? Czekamy na Wasze teksty ( maksymalnie 2000 znaków), opatrzone zdjęciami (przynajmniej jedno). Możecie je wysyłać do 31 grudnia na adres mailowy: anna@intopassion.pl.

My spośród nadesłanych prac wybierzemy trzy najlepsze i opublikujemy je na stronie www.intopassion.pl. Liczymy na waszą kreatywność!

Zdjęcia: The copyright (© Atout France/LENDER/PHOTOGRAPHER)

 

FacebookTwitterPinterest

Submit a Comment