Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

INTO passion | Wrzesień 25, 2022

Scroll to top

Top

No Comments

Nowe miejsca w Warszawie – rekomendacje FIKI

Nowe miejsca w Warszawie – rekomendacje FIKI
intopassion

Gdzie rozpocząć dzień pysznym śniadaniem, gdzie serwują najlepsze biznesowe lunche, gdzie wypić wyśmienitego, autorskiego drinka, kto i gdzie otworzył nową restaurację – dziewczyny z Fika biznes dla gastronomii z pewności znają odpowiedzi na te pytania. Oto ich najnowsze rekomendacje.

 

Poprzednie ich rekomendacje znajdziecie tu – KLIK.

Nas możecie wesprzeć na patronite, a śledzić na IG into_passion lub na FB intopassion

 

Restauracja Projekt 44

Jedno z nowych miejsc na kulinarnej mapie Warszawy to restaura-cja Projekt 44, mieszcząca się na parterze Luksusowego Apartamentowca Złota 44. Sama restauracja bezbłędnie wpisuje się w charakter w budynek, w którym się znajduje: duże, przestronne wnętrze z piękną, otwartą antresolą urządzone jest w prostym, minimalnym, loftowym stylu ze szczególnym naciskiem na detale i jakość użytych materiałów w wystroju wnętrza.

Miejsce otwarte jest od wczesnych godzin rannych (7:30) serwując pyszne, pożywne śniadania, od 12:00 można odwiedzić Projekt 44 na biznesowy lunch, aby wieczorem przyjść ze znajomymi na dobry koktajl i elegancką kolację. O menu zadbał niezwykle utalentowany Szef Kuchni Marcin Molik, specjalista od kuchni polskiej i kuchni fusion. Kuchnia autorska doskonale komponuje się z koktajlami na bazie lodu autorstwa Łukasza Dębowskiego – Szefa Baru. Do grona tego utalentowanego teamu dołączył też Artur Jajecznik – niekwestionowany autorytet cukiernictwa. Właścicielem miejsca jest Józef Krawczyk.

To miejsce to punkt obowiązkowy na mapie każdego, kto chce zjeść pyszne śniadanie, lunch, kolację w pięknym wnętrzu, a przy tym zostać doskonale obsłużonym przez nienaganną obsługę.

www.restauracjaprojekt44.pl

70703414_2445196048927616_2137019187816562688_n

 

Niewinni Czarodzieje 2.0

To bez wątpienia najbardziej oczekiwane otwarcie tego roku. Właścicielem są dwaj Czarodzieje Kuba Wojewódzki i Józef Krawczyk, dwaj przyjaciele, którzy postanowili razem rozpocząć przygodę gastronomiczną w Elektrowni Powiśle. Lokal to wielofunkcyjny kompleks będący w 1/3 klubem a w 2/3 restauracją.

Wnętrze lokalu jest mocno związane z programem ,,Kuba Wojewódzki’’. Sama nazwa bezpośrednio nawiązuje do, najbardziej nieoczywistego filmu Andrzeja Wajdy, ,,Niewinni Czarodzieje’’, który opowiada o ludziach kochających określony styl życia: modne restauracje i dobrą muzykę. Właściciele stawiają na kulturę i rozrywkę w każdej formie, tj. koncerty, stand – upy czy tematyczne eventy. Na pewno będzie dynamicznie i z pomysłem.

Miejsce jest otwarte od wczesnych godzin rannych serwując śniadania, lunche, kolacje, wyśmienite autorskie drinki i koktajle. To wspaniałe miejsce na before, bo w weekendy jest czynne aż do 3 nad ranem. Bezapelacyjnie rekomendujemy to miejsce dla tych wszystkich, którzy kochają muzykę na wysokim poziomie w towarzystwie dobrego wina i pysznego jedzenia.

www.niewinniczarodzieje2.pl

70540812_2384261065024542_1795689177501663232_n

 

zdjęcia: Julita Strzałkowska

Submit a Comment