Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

INTO passion | Maj 23, 2022

Scroll to top

Top

No Comments

TOP 5 miejsc na PIKNIK!

TOP 5 miejsc na PIKNIK!
WARSAW state of mind

Słoneczny weekend spędzany w Warszawie to dobry moment na relaks na pod gołym niebem w towarzystwie najbliższych. To również okazja do spędzenia czasu na piknikowaniu! Sprawdziliśmy, które warszawskie miejsca tworzą najprzyjemniejszą aurę do rozłożenia na trawie koca i zasłużonego leniuchowania!

Park Moczydło

Najpiękniejszy park na warszawskiej Woli – niemal 20 hektarów zielonej przestrzeni, dzięki czemu nie musimy się martwić o odrobinę przestrzeni tylko dla siebie. Wygodne połączenie z Centrum sprawia, że pomysł na piknikowe miejsce gotowy!

Górczewska 69/73

 

 

Ogród Krasińskich

XVII – wieczny, barokowy park, który niegdyś pełnił rolę terenu rezydencji Jana Dobrogosta Krasińskiego dziś jest jednym z najpiękniejszych miejsc w Centrum Warszawy. Wyjątkowy klimat, który tworzą najpiękniejsze gatunki kwiatów i różnorodność drzew działa na wyobraźnię i sprawia, że już nie możemy doczekać się weekendu!

 

 

 

Las Kabacki

Położony blisko metra z doskonale oznaczonymi ścieżkami, dzięki czemu ciężko się zgubić – to główne atuty Lasu Kabackiego. Naszym zdaniem ta okolica to również dobre miejsce na urządzenie pikniku. Las ma kilka zadbanych polanek, na których bez obaw możemy się rozłożyć, a dodatkowo nie ma tam zakazu grillowania! To idealny przystanek podczas rodzinnej wycieczki rowerowej!

Kabaty

 

 

Park Praski

To najstarszy park publiczny. Powierzchnia 30 hektarów została wpisana do rejestru zabytków dodatkowo kusi – szczególnie rodziny z dziećmi – sąsiedztwem z Ogrodem Zoologicznym i wybiegiem dla niedźwiedzi na terenie parku. Kto ma ochotę na majową wycieczkę do ZOO zakończoną piknikiem? My bardzo!

Praga

 

 

Plaża nad Wisłą

Plaża to idealne miejsce na piknik, tym bardziej jeśli jesteśmy fanami niemalże nadmorskich klimatów. Piasek, słońce, pyszne kanapki i domowej roboty lemoniada to dla nas wymarzone zestaw na udany dzień!

Plaża miejsk
a pod Mostem Poniatowskiego

 

 

 

Submit a Comment