Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

INTO passion | Sierpień 15, 2022

Scroll to top

Top

No Comments

TOP wydarzeń na weekend

TOP wydarzeń na weekend
intopassion

Już za chwilę ostatni, styczniowy weekend. Przed nami więc imprezy karnawałowe, sporty zimowe i koncerty. Jak co tydzień organizatorzy przygotowali na wolne dni sporo atrakcji. Poniżej prezentujemy przegląd najciekawszych wydarzeń  na najbliższe dni.

 

Rock ‘n’ Roll party

 

źródło: www.stylemeoddley.wordpress.com

 

Kiedy: piątek 29 stycznia, godz. 18.00xxx

Gdzie: Cafe Rama

Kawiarnia przy ul. Radiowej zaprasza na jedyną w Warszawie imprezę karnawałową w klimacie lat ’50 i ‘60. Serwowana muzyka to szeroko rozumiany rock ’n’ roll w przede wszystkim starych, ale także świeżych odsłonach. Jak mówią organizatorzy – mile widziane będą przebrania nawiązujące do epoki Elvisa i Marylin, przewidziany jest też konkurs na najlepszą stylizację. Wstęp wolny.

 

 

Seans filmu Pitbull. Nowe porządki  z udziałem twórców

 

fot. Piotr Stramowski jako Majami, źródło: www.film.wp.pl

 

Kiedy: piątek 29 stycznia, godz. 20.30

Gdzie: Multikino Złote Tarasy

W Multikinie Złote Tarasy odbędzie się specjalny pokaz filmu Pitbull. Nowe porządki. Przed projekcją odbędzie się bowiem spotkanie z jego twórcami. Uczestnicy seansu poznają reżysera Patryka Vegę, producenta Emila Stępnia oraz aktora Krzysztofa Czeczota. Film to nowe spojrzenie na policję i przestępczość, w sposób bezkompromisowy ukazuje życie policjantów, a także odsłania przed nami świat gangsterów. Bilety na ten seans można nabyć w kasie Multikina Złote Tarasy oraz przez stronę www.multikino.pl.

Więcej: https://multikino.pl/pl/filmy/pitbull-nowe-porzadki

 

 

Wymiana książek w Galerii Kordegarda

 

fot. źródło: pixabay.com

 

Kiedy: sobota 30 stycznia, godz. 16.00 – 18.00

Gdzie: Galeria Kordegarda

W sobotę w Galerii Kordegarda w Warszawie odbędzie się kolejna odsłona Wymienialni Książek. Warunkiem uczestnictwa w wydarzeniu jest przyniesienie ze sobą książki i zrobienie specjalnej dedykacji dla jej następnego czytelnika. W zamian można zabrać ze sobą do domu inną książkę. Jak przekonują organizatorzy wybór książek, jakie dostępne będą podczas Wymienialni, jest ogromny – od klasyków literatury, książek historycznych i poezji poprzez romanse i poradniki, po literaturę dziecięcą i młodzieżową, książki polskie i zagraniczne, wydania nowe, peerelowskie i przedwojenne. Każdy znajdzie coś interesującego.

Więcej: http://booklips.pl/wydarzenia/warszawska-galeria-kordegarda-zaprasza-na-wymiane-ksiazek/

 

 

Bieg Wedla

 

fot. Polska Press

 

Kiedy: sobota 30, godz. 10.00

Gdzie: Park Skaryszewski

Bieg Wedla 2016 jest zwieńczeniem pierwszego miesiąca nowego roku. To  jedenasta edycja imprezy. Trasa biegu, w porównaniu z ubiegłymi latami, nie uległa jednak zmianie. Start i meta będą zlokalizowane ponownie w okolicach muszli koncertowej. Uczestnicy będą mieli do wyboru aż 4 dystanse. Organizatorzy Biegu Wedla postanowili też wyjść na przeciw oczekiwaniom miłośników nordic walking. Drugą nowością Biegu Wedla jest bieg O-Run. To połączenie biegu przełajowego z biegiem na orientację. Choć zapisy został już zakończone, nadal jest szansa na zdobycie pakietów w dniu imprezy. Wystartować mogą osoby, które mają ukończone co najmniej 16 lat.

Więcej: https://web.facebook.com/Bieg-Wedla-256848391111141/?fref=ts

 

 

Dinozaury na żywo

 

fot. Szymon Starnawski

 

Kiedy: cały weekend

Gdzie: Stadion Narodowy

W pawilonie wystawowym na błoniach Stadionu Narodowego stanęło 40 rzeczywistych rozmiarów dinozaurów robotów. Ekspozycja ma ułatwić zrozumienie i poznanie tajemniczego świata tych olbrzymich stworzeń. Eksponaty wykonane są w skali 1:1, a sterowane za pomocą najnowocześniejszej techniki, która odpowiada za mimikę oraz ruchy kończyn. Organizatorzy zapraszają dorosłych i dzieci. Bilety w cenie 20 – 120 złotych.

 

Submit a Comment