Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

INTO passion | Wrzesień 28, 2022

Scroll to top

Top

No Comments

Weekend w Warszawie

Weekend w Warszawie
WARSAW state of mind

Przed nami ostatni weekend sierpnia. Wprawdzie już czuć powiew jesiennego wiatru, ale może nadchodzące wydarzenia w stolicy odstraszą ciemne chmury. Gdzie warto się pojawić?

PIĄTEK

 

MILONGI NA Letniej Scenie Skweru:

Połączenie Skweru i tanga, co daje w rezultacie Miliongi. Szósta już edycja tego wydarzenia zrzesza miłośników tego subtelnego i zmysłowego tańca. Integracja i zabawa czeka na Was dzisiaj o 20:00 w Fili Centrum Artystycznego Fabryki Trzciny. Wieczór zorganizuje i poprowadzi Edyta Jaroszewicz – animator kultury tanga argentyńskiego.

Skwer – Filia Centrum Artystycznego Fabryka Trzciny, ul. Krakowskie Przedmieście 60A

 

Sierpniowa Warszawska Masa Krytyczna

Miłośnikom sportu polecamy dzisiaj wycieczkę po Warszawie na rowerze! Masa krytyczna organizowana już po raz kolejny cieszy się dużym zainteresowaniem. Dystans jest nie lada wyzwaniem, bo aż 26 km. Zbiórka na Placu Zamkowym. Tym, którzy się wybierają życzymy dobrej zabawy i wytrwałości!

Mapa: http://www.traseo.pl/trasa/sierpniowa-warszawska-masa-krytyczna-1

Plac Zamkowy , godzina 18:00

 

Impreza: Kokafellaz na Pomoście 511

W Pomoście 511 zagra ErrBits, Homer i Eklektik Selektah Good Lovin Music, z gościem specjalnym Kapitanem Kacezet. Kokafest to najlepsze plenerowe imprezy w Warszawie. Czekają na Was specjalne wydarzenia jak jamy graffiti, premiery albumów i spotkania z artystami.

Pomost 511, Bulwar Flotylli Wiślanej, przy pomniku Sapera, godzina: 22.00

 

 

SOBOTA

 

Pchli Targ – Wesoła Pchełka i Dzień otwarty Ośrodka Kultury

Przestrzeń dla wspólnego odpoczynku i możliwość wymiany rzeczy, które zalegają w szafach, a oprócz tego atrakcje dla maluchów m.in. joga dla najmłodszych, malowanie twarzy, robienie tatuaży, konkursy, Zumba dla dzieci, zabawy językowe i muzyczne, gra w klasy, układanie klocków LEGO, itp. W czasie, kiedy dzieci będą się bawiły, rodziców i dziadków zapraszamy do stoisk wystawców, gdzie będzie można znaleźć wszystko – co wam potrzebne, a niepotrzebne innym – za niewielką cenę.

 Ośrodek Kultury ” Wesoła”, ul. Starzyńskiego 21, godzina 10:00 – 16:00

 

 

 

Wielkie otwarcie ogrodu na dachu Centrum Nauki Kopernik

Już w sobotę będziecie mogli przejść się ścieżkami wijącymi się niczym strumienie nadrzecznego terenu ulegającego erozji. Całość mają ozdabiają kratery i wzniesienia wyglądające jak wulkan, a wokół rosnąć ma kilkadziesiąt gatunków bylin i krzewów. Polecamy wybrać się na spacer po ponad 8,5 tys. metrów kwadratowych w sobotę na dachu Centrum Nauki Kopernika.

ul. Wybrzeże Kościuszkowskie 20

 

NIEDZIELA

 

Wielokulturowe Warszawskie Street Party

W ostatni dzień wakacji, w samym sercu Warszawy o godzinie 13:00 pod hasłem „Kultura nie-dzieli” ruszy wielokulturowa parada, rozpoczynająca Street Party. Niekonwencjonalny sposób zapoznania się z kulturą mniejszości narodowych i etnicznych, prezentować będzie talenty cudzoziemców i ich kreatywność połączoną z pasją. Finał parady odbędzie się w Miasteczku Wielokulturowym na terenie Krakowskiego Przedmieścia pomiędzy ulicą Miodową a Pałacem Prezydenckim. Wystawy, warsztaty, pokazy filmowe i koncerty – nie może Cię zabraknąć!

Niedziela, 31 sierpnia 2014
start parady: Plac Bankowy godz. 13:00
miasteczko: Krakowskie Przedmieście godz. 14:00
(pomiędzy ul. Miodową a Pałacem Prezydenckim)

 

Impreza: Sunday Selection w Boogaloo Beach Bar

Sunday Selection, to pomieszanie muzyki Jazz, Soul, Roots i Chillout, która uwieńczy zakończenie lata.
Na malowniczej żoliborskiej plaży istnieje oaza tego, czym powinno być lato: relaks, beztroska, zabawa z bliskimi.

Boogaloo Beach Bar, Wybrzeże Gdyńskie 2, godzina 12:00

Submit a Comment