Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

INTO passion | Lipiec 3, 2022

Scroll to top

Top

No Comments

Weekend w Warszawie

Weekend w Warszawie
WARSAW state of mind

Przed nami kolejny weekend tym razem pod znakiem halloween’owych wydarzeń!

Piątek

Halloween w Pałacu 

W piątek zapraszamy na imprezę halloween’ową do Cafe Kulturalna. Pałacowe wnętrza przerodzą się w niezwykłe widowisko. Zagrają miedzy innymi: ISayMikey (AM Radio), Jedynak & Ment XXL (Flirtini), czy Czarlson (Liestyle*). A o poczęstunek zadbają Mr. pancake & Mr.Donut. Start o godzinie 22.00.

Cafe Kulturalna

Plac Defilad 1 

 

 

Sobota

 

ZA DUSZKI: MIKA w MOMU

Na sobotni wieczór zaplanowaliśmy kolejną imprezę. Tym razem przenosimy się do MOMU gastrobar. Zagra dla nas Piotr Mika z Hungry Hungry Models.

MOMU.gastrobar 
Wierzbowa 9/11

 

 

„OFIARA” – „PORZĄDNA OPOWIEŚĆ SCENICZNA”

Dla tych którzy wolą spędzić czas w trochę inny sposób niż na hucznej imprezie polecamy spektakl, który jest adaptacją wielokrotnie nagradzanej książki Saula Bellowa. W spektaklu na podstawie powieści Saula Bellowa głównym tematem jest problem winy i odpowiedzialności. Bellow, a za nim Sajnuk, przedstawia historię dwóch mężczyzn, Żyda i antysemity, których łączy szczególna relacja oparta na poczuciu winy i manipulacji.

1 i 2 listopada, godz. 19 oraz 3 listopada, godz. 18

Bilet normalny: 70 zł
Bilet ulgowy: 50 zł

Teatr WARSawy 

Rynek Nowego Miasta 5

 

 

 Niedziela

INAUGURACJA NIEDZIELNYCH SPOTKAŃ Z JAZZEM TRADYCYJNYM W KLUBIE SZÓSTA PO POŁUDNIU

Weekend kończymy w jazzowym stylu. Zapraszamy  na inaugurację Niedzielnych Spotkań z Jazzem Tradycyjnym. Gospodarzem wieczoru będzie zespół jazzu tradycyjnego The Warsaw Dixielanders, który charakteryzuje się graniem tradycyjnych standardów jazzowych pochodzących z Nowego Orleanu i Chicago.

Wstęp 10 zł

Szósta Po Południu

Szpitalna 5

Submit a Comment