Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

INTO passion | Wrzesień 30, 2022

Scroll to top

Top

No Comments

Weekend w Warszawie

Weekend w Warszawie
WARSAW state of mind

Przed nami kolejny długi weekend w Warszawie. Rozpoczynamy filmowo w Iluzjonie, odwiedzimy po raz kolejny nasz ulubiony Targ Śniadaniowy, wieczorem potańczymy na 5 już urodzinach klubu 1500m2!

Piątek

 

Kino Iluzjon i TVN Turbo przedstawiają: „Gwiazdy czterech kółek”

Kino Iluzjon przygotowało bardzo ciekawą propozycję filmową gdzie gwiazdami są samochody. Zobaczymy filmy gdzie to właśnie auta grają główną rolę. Jesteście ciekawi? My bardzo. Już w piątek zapraszamy na  film Christine.

Iluzjon Filmoteki Narodowej

Narbutta 50 a

 

więcej informacji: Facebook

 

5 urodziny 1500 m2 do wynajęcia

Wieczorem spotkamy się na piątych urodzinach klubu 1500m2. W głośnikach usłyszymy takich wykonawców jak: Pan-Pot(ikona nowoczesnego techno), Tassilo Ippenberger i Thomas Benedix czyli bezkompromisowy duet z Berlina związany od 2005 roku z berlińską wytwórnią Mobilee, a także wiele innych.

1500m2 do wynajęcia
Solec 18

bilety i więcej informacji: Facebook

 

Sobota

 

Targ Śniadaniowy 

To nasza stała pozycja na sobotę. Świeże produkty, przetwory mięsne, oraz tradycyjne i regionalne produkty od lokalnych producentów. Tu zjecie pyszne śniadanie i dania na ciepło z każdego zakątku świata.

Targ Śniadaniowy

Al. Wojska Polskiego 1

Warsaw Slow Market vol.2

Po śniadaniu przenosimy się na Solec. Tam odbywać się będzie Warsaw Slow Market czyli targi slow food, slow fashion i wszystkiego co związane z ideą slow lifestyle. Na miejscu znajdziemy kilka stref: Strefa fashion, food, design, chillout i kids. Każdy znajdzie coś dla siebie.

1500 m2 do wynajęcia

Solec 18

Tu znajdziecie listę wystawców: Facebook

Niedziela

 

IV Targi Niezależnych Wytwórni 

Fani muzyki nie mogą pominąć tego wydarzenia. Już w niedzielę odbędą się Targi Niezależnych Wytwórni Płytowych. W ciągu dnia usłyszymy również w głośnikach dobre sety didżejskie. Jednym zdaniem – spora ilość świetnej muzyki w jednym miejscu!

Znajomi Znajomych

Wilcza 58a

Submit a Comment