Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

INTO passion | Wrzesień 30, 2022

Scroll to top

Top

No Comments

Weekend w Warszawie

Weekend w Warszawie
WARSAW state of mind

To już ostatni listopadowy weekend, dlatego przygotowaliśmy dla was kilka propozycji, aby dobrze wykorzystać wolny czas w Warszawie.

PIĄTEK

Warsaw Balkan Madness

Uwielbiacie bałkańskie rytmy, muzykę Gorana Bregovica i radość, która wydobywa się wprost z magicznych melodii muzyki Europy południowo-wschodniej? Jeśli tak, to koniecznie musicie pojawić się w piątek w klubie Chmury na warszawskiej Pradze. Odbędzie się tam klimatyczna potupajka w bałkańskim klimacie. Must be there.

Chmury

11 listopada 22

 

Wieczór z Upiorem 

Pasjonaci kina lubiący klimatyczne miejsca powinni wybrać się w piątkowy wieczór do kawiarni Cafe 8 stóp na projekcję Prawie Kina Muzycznego. Film, który będzie można obejrzeć oparty został na słynnym musicalu Andrewa Lloyda Webberra „The Phantom od the Opera” z 1986 roku. Sztuka opowiada o nieszczęśliwej miłości ducha paryskiej opery do młodej śpiewaczki, co idealnie wprowadzi nas w Andrzejkowy klimat.

8 stóp

Ratuszowa 2

SOBOTA

OCH!BAZAR! moda/design 

Sobota to idealny dzień na zakupowe szaleństwo. Pasjonaci wyszukanego stylu nie mogą przegapić targów mody i designu, które odbędą się 29 listopada w kawiarni Znajomi Znajomych. Znajdziecie tam szeroki wybór ubrań, biżuterii, dodatków, akcesoriów designerskich oraz prezenty dla psów i kotów.

 Znajomi Znajomych 

Wilcza 58a

Targi Education UK 2014 

Ambitni studenci marzący o rozpoczęciu edukacji w Wielkiej Brytanii i szlifowaniu języka angielskiego powinni wybrać się w sobotę na Stadion Narodowy, gdzie odbędą się Targi Education 2014 w UK. W czasie ich trwania będzie możliwość spotkania się z przedstawicielami szkół i uczelni zagranicznych, więc warto wyjść z domu i pomóc w spełnianiu swoich marzeń.

Stadion Narodowy

Al. Księcia J. Poniatowskiego 1

 

Niedziela

Festiwal Hummusu na Wilczej 

Nadchodząca niedziela będzie niedzielą andrzejkową. Jednak nie wszyscy z Was mają ochotę na szalony wieczór wróżb. Dlatego mamy dla Was opcję alternatywną. Każdy wielbiciel hummusu i ciecierzycy powinien wybrać się na ulicę Wilczą do lokalu Znajomi Znajomych, gdzie odbędzie się Festiwal Hummusu. Najlepsi polscy restauratorzy i blogerzy serwować będą hummus w przeróżnych wariacjach smakowych. Gwarantujemy, że każdy z Was znajdzie coś co ucieszy jego podniebienie.

Znajomi Znajomych

Wilcza 58a 

Submit a Comment