Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

INTO passion | Wrzesień 30, 2022

Scroll to top

Top

No Comments

Weekend w Warszawie

Weekend w Warszawie
WARSAW state of mind

 Nowy Rok zapewni nam moc atrakcji. Będzie muzycznie i filmowo, nie zabraknie również ciekawych wystaw. My już nie możemy się doczekać! Póki co prezentujemy wydarzenia na które warto się wybrać w ten weekend.

Piątek

Otwarcie klubokawiarni MIŁOŚĆ

Patio Kredytowa 9 w 2014 roku wpisało się na listę najpopularniejszych klubokawiarni w Warszawie. Właściciele postanowili stworzyć kolejny projekt i otworzyć drugi „bliźniaczy” klub. MIŁOŚĆ Kredytowa 9 ma swoją premierę już dzisiaj (9 stycznia). Zagrają między innymi Night Marks Electric Trio + Paulina Przybysz i Flirtini.

Miłość Kredytowa 9

Kredytowa 9, start godzina 20.00

 

 

Sobota

Wystawa Chrisa Niedenthala 1973-1989

W sobotę polecamy wystawę jednego z najbardziej rozpoznawalnych fotoreporterów. Wystawa “1973-1989. Wybrane Fotografie” będzie przeglądem prac Chrisa Niedenthala z tego okresu twórczości. Uroczyste otwarcie odbędzie się w warszawskiej galerii sztuki sztuki Ney Gallery&Prints.

 Ney Gallery&Prints

Spokojna 7/9, godzina 18.00

 Więcej informacji: Facebook

 

 

 

#WHEREISMYMIND / Pomos 511 / Kino Luna? Powered by Kędzior

Impreza w kinie? Czemu nie! Na sobotni wieczór proponujemy balangę w kinie Luna. W sobotnią noc przejmuje je ekipa z POMOST 511. Zagrają I Say Mikey, koVValsky, Exboyfriends.  Zapowiada się naprawdę ciekawie.

Kino Luna

Marszałkowska 28, godzina 23.00

Więcej informacji: Facebook

 

Niedziela

 

Włoski bufet śniadaniowy

Fanom włoskiej kuchni polecamy weekendowe śniadanie w Lenivcu. Będziemy mieli okazję skosztować włoskich specjałów. W menu znajdziemy między innymi: domową focaccie z rozmarynem i oliwkami, mini pizze z szynką parmeńską, czy  Panna cotte z musem malinowym. Będzie pysznie!

Leniviec

Poznańska 7, od godziny 9.00 do 16.00

Więcej informacji: Facebook

 

 

Submit a Comment