Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

INTO passion | Wrzesień 30, 2022

Scroll to top

Top

No Comments

Weekend w Warszawie

Weekend w Warszawie
WARSAW state of mind

Jeżeli nie macie jeszcze planów na nadchodzący weekend to mamy dla Was kilka ciekawych propozycji na weekend w Warszawie.

Piątek

Noc Pizzożerców I edycja

Na piątkowy wieczór mamy coś dla miłośników pizzy. Restauracja Szczaw i Bazylia organizuje noc z pizzą bez ograniczeń. Akcja trwa od 20 do 00:00. Każda pizza ma średnicę 15 cm, po każdej zjedzonej pizzy można zamawiać kolejną. Koszt pizzy bez ograniczeń 30 PLN od osoby! Polecamy!

Więcej informacji: Facebook

Szczaw i Bazylia

Górczewska 67

 

FLIRTINI PANCAKE ROBIĄ BALANGĘ

Po sporej dawce pizzy polecamy karnawałową imprezę. Bar Studio gościć będzie: Flirtini, Poor Niko, Dj Panda, Spisek Jednego, dlatego nie można przegapić tego wydarzenia.

Więcej informacji: Facebook

Bar Studio

Plac Defilad 1

 

Sobota

GRAND BAZAR- Grand SALE – Targi Mody w Domu Towarowym Bracia Jabłkowscy 

Ostatnia szansa aby nabyć prawdziwe okazje. Już 17 stycznia odbędzie się specjalna edycja targów Grand Sale, na których znajdziecie setki okazji, by zakupić wybrane ubrania i dodatki w specjalnych cenach. Spory wybór produktów od młodych i zdolnych projektantów z Polski i zagranicy.

Więcej informacji: Facebook

Dom Towarowy Bracia Jabłkowscy,  

Bracka 25

 

Koncert The Dumplings

Na wieczór polecamy koncert duetu The Dumplings. Mówi się, że ich muzyka to ‚Nowoczesna elektronika nasiąknięta głębokim basem. Intensywność emocjonalna przełożona na teksty opisujące mikrokosmos relacji międzyludzkich’. Polecamy!

Więcej informacji: Facebook

Cafe Kulturalna

Plac Defilad 1, PKiN

 

 

Niedziela

4 urodziny+ nowe menu + śniadania od rana do wieczora-taki weekend!

My’o’my świętuje swoje 4 urodziny! Z tej okazji będzie to weekend śniadaniowy – od rana do wieczora, czyli idealna opcja dla śpiochów. My’o’my przygotowało również nowe menu i do każdego zamówienia szklaneczkę sangrii w ramach urodzinowego toastu!

My’o’my

Szpitalna 8

 

Submit a Comment