Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

INTO passion | Sierpień 12, 2022

Scroll to top

Top

No Comments

Weekend w Warszawie

Weekend w Warszawie
WARSAW state of mind

Warszawa wypełniona jest po brzegi różnorodnymi, ciekawymi wydarzeniami. Ten weekend będzie filmowy i smakowity! W piątek przeniesiemy się do czeskiego kina a wieczorem skosztujemy wykwintnych ostryg. Czekają na nas również targi designu i kolejna uczta kulinarna.

Piątek 

Czeskie Dokumenty Proszę!

To druga edycja Przeglądu Nowego Czeskiego Filmu Dokumentalnego, która odbędzie się 20–22 lutego w kinie Muranów. Na prezentacji będziemy mieli okazję zobaczyć najnowsze i najciekawsze dokonania czeskich dokumentalistów: nagradzane na wielu festiwalach lub po prostu żywo dyskutowane na forach społecznych.

Więcej informacji: Facebook

Kino Muranów

Gen. Andersa 5

Ostrygi, polska wódka i bąbelki

Kto ma ochotę na wieczór z ostrygami z Portugalii i szampanem z Hiszpanii i Szampanii? Bar Wieczorny organizuje pyszną kolację z ostrygami i bąbelkami. Będzie pysznie!

Bar Wieczorny

Wiśniowa 46


Sobota 

 Kipi KASZA Slowfoodowo!

Ciekawa propozycja dla fanów kaszy! Ekipa stołecznego ruchu SLOW FOOD zaprasza na warsztaty, gdzie głównym bohaterem będzie KASZA! Warsztaty będą miały miejsce w Vital Barze. Rozpoczną się przygotowaniem sześciodaniowego menu degustacyjnego – od przystawki do deseru, z różnych polskich kasz. Następnie będzie kolacja i wspólne biesiadowanie. Ciekawie i smacznie! Polecamy.

Więcej informacji: Facebook

Vital BistroBar

Jagiellońska 55A 

Reebok Pop-Up Fitness

Czas na intensywny trening. Reebok zachęca do ćwiczeń na świeżym powietrzu przed udziałem w Spartan Race Poland. Najbliższy trening odbędzie się już w sobotę 21 lutego o godzinie 11.00 w Parku Skaryszewskim. Zbiórka przy Pomniku Wdzięczności Żołnierzom Armii Radzieckiej w Warszawie. Trening poprowadzą Kasia Bigos i Andrzej Bogdał.

Więcej informacji: Facebook

Park Skaryszewski 

WAW.DESIGN

Już w sobotę odbędzie się pierwsza edycja targów WAW.DESIGN. Na targach będziemy mieli okazję obejrzeć prace 40 najlepszych polskich projektantów z zakresu designu do domu, mieszkania i wnętrza. Na targach znajdziemy między innymi: meble, książki, tkaniny,dodatki.

Więcej informacji: Facebook

Kinoteka PKiN

Plac Defilad 1

Niedziela 

 

Niedzielny Bufet w Dziku 

Na niedzielny obiad zapraszamy do Dzika! W tym tygodniu czekać na Was będzie lunch w formie bufetu francuskiego. W menu znajdą się między innymi: zupa cebulowa z białym winem i serem cheddar, grenadier pieczony na cukinii i pomidorach z masłem i ziołami i wiele innych pysznych potraw!

Więcej informacji: Facebook

Dzik

Belwederska 44 A

 

Submit a Comment