Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

INTO passion | Sierpień 8, 2022

Scroll to top

Top

No Comments

Weekend w Warszawie

Weekend w Warszawie
WARSAW state of mind

Przed nami kolejny weekend pełen atrakcji. Będzie muzycznie, kulturalnie i modowo, czyli tak jak lubimy najbardziej!

Piątek

piaf! the show

Po raz pierwszy w Polsce, będziemy mieli okazję podziwiać wyjątkowy spektakl muzyczny, przygotowany w Paryżu z okazji 100 rocznicy urodzin wybitnej, francuskiej artystki Edith Piaf. Widowisko przedstawia życie i twórczość legendarnej piosenkarki, na przestrzeni całej jej kariery od początków po największe sukcesy.

Arena Ursynów, ul. Witolda Pileckiego 122

Więcej informacji: Facebook

 

 

Sobota

Wiosenny market 

My już czujemy wiosnę w powietrzu! Dlatego zapraszamy na wiosenny market na Mińską. Program wypełniony jest po brzegi ciekawymi warsztatami. Będzie sporo mody, urody, zdrowej żywności i sportu. Organizatorzy zapraszają na warsztaty stylizacji roweru z BikeBelle, czy warsztaty dla miłośników rolek. W strefie kulinarnej i dziecięcej znajdzie się również wiele atrakcji. Polecamy.

Mińska 65

Więcej informacji: Facebook

 

 

World Wide Warsaw: Mount Kimbie

Sobotni wieczór warto spędzić w Cafe Kulturalna. Będziemy mieli okazję posłuchać duetu DJ-ów Mount Kimbie. Ich muzyka łączy w sobie elementy elektroniki, rocka oraz hip-hopu. Usłyszymy również Onra czyli specjalisty od połamanych, bardziej hip-hopowych brzmień. Artyści przyjadą do Warszawy w ramach World Wide Warsaw, cyklu imprez i konferencji odbywających się między 6 a 8 marca.

Cafe Kulturalna

Plac Defilad 1

Więcej informacji: Facebook

Burger Revolution Warszawa

Kolejną propozycją na sobotni wieczór jest pierwszy warszawski event pod szyldem Burger Records. To ogólnoświatowy muzyczny event odbywający się na całym świecie 7 marca. W ramach polskiej edycji zagrają:Harry & The Callahans – Detroit Rock City.

Chmury

11 listopada 22

 

Niedziela

Dzień kobiet w Muzeum Narodowym 

W Dzień Kobiet warto odwiedzić Muzeum Narodowe, które przygotowało specjalny program, czyli międzypokoleniowe spotkania w kobiecym gronie, które będą okazją, aby w dziełach artystów poszukać odpowiedzi na często zadawane pytania o status kobiety w minionych epokach i we współczesności.

Muzeum Narodowe w Warszawie

Al. Jerozolimskie 3

Więcej informacji: Facebook

 

 

Submit a Comment