Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

INTO passion | Sierpień 8, 2022

Scroll to top

Top

No Comments

Weekend w Warszawie

Weekend w Warszawie
WARSAW state of mind

Dla tych którzy postanowili spędzić weekend w Warszawie przygotowaliśmy wydarzenia na których warto odhaczyć listę obecności!

Piątek 

Sex drugs and rock and roll w Mózgu Powszechnym

To gorzka satyra która ilustruje amerykańskie społeczeństwo. Wymaga ona jednak głębszych przemyśleń o życiu każdego z nas. Sprawdźmy czy świat w którym główną rolę pełnią pieniądze, seks i narkotyki są w stanie zastąpić nam uczucia i prawdziwe życie.

Mózg Powszechny

Jana Zamoyskiego 20

Sobota

Koty Vintage Yard Sale. Wiosenne Targi Mody

Koty Vintage Yard Sale to szansa na wiosenne zakupy w stylu oldschool. Do zdobycia ubrania, akcesoria a nawet buty. Specjalnie na ten dzień, projektanci Vintage obniżają swoje ceny. Dla fanów second handów też znajdzie się cos wyjątkowego. Ulicę Zwycięzców 49 możemy odwiedzać w sobotę w godzinach od 10 do 17stej.

Towarzyska

Zwycięzców 49

 

 

Tonight We Tanqueray

Premiera dwóch nowych drinków  w MOMU.gatrobar to idealna okazja na wyjście ze znajomymi. Wydarzenie będzie umilać DJ Kapitan Sparky. Dla fanów konkursów także coś specjalnego. Do zdobycia Voucher na 100 zł, a żeby wziąć w nim udział wystarczy tylko przesłać w wiadomości kompozycję drinka zawierającego Tanqueraya No. Dobrej zabawy!

MOMU.gatrobar

Wierzbowa 11

 

Niedziela 

Teatr Ochota wyprzedaje meble

Wszystkich fanów mebli „z duszą” zapraszamy do teatru Ochota na wyprzedaż. Ceny zaczynają się od kilku złotych, a historia każdego przedmiotu opisana jest na dołączonej do niego karteczce. Osoby mające dzieci nie muszą się martwić z kim zostawić maluchy. Specjalnie dla nich w tym czasie zorganizowane są warsztaty z tworzenia lalek i animowania przedmiotów.

Teatr Ochoty 

Reja 9 

 

Hi Hummus! Festiwal Hummusu!

Hummus czyli pasta z ciecierzycy, będzie zadowalać nasze kubki smakowe u Znajomi Znajomych. Oprócz niego, w strefie Targu możemy dostać między innymi najróżniejsze pasty – pesto z oliwek i klasyczne pasty z pieczonych warzyw, potrawy orientalne, wegańskie oraz bezglutenowe a na deser oczywiście domowe ciasta. Wstęp wolny.

Znajomi Znajomych

Wilcza 58A

Submit a Comment