Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

INTO passion | Sierpień 8, 2022

Scroll to top

Top

No Comments

Weekend w Warszawie

Weekend w Warszawie
WARSAW state of mind

Warszawa jak co weekend obfituje w wiele wydarzeń, obok których nie można przejść obojętnie. Przedstawiamy te – naszym zdaniem – najważniejsze!

 

PIĄTEK

1. Jak zostać babskiem w kinie LUNA! Film w reżyserii Emilio Martínez-Lázaro, który w zwariowany, zabawny i romantyczny sposób ukazuje różnice między północą a południem Hiszpanii. Na zachętę dodamy, że to produkcja, która odniosła największy, komercyjny sukces na Hiszpańskim rynku!

Kino Luna

Godzina: 18:30


 

2. Spacer wieczorny Kryminalna Warszawa! Czy wiecie jak traktowano niedoszłego królobójcę lub gdzie mieściła się warszawska dzielnica Czerwonych Latarni? Chcecie dowiedzieć się kim był Felek Zdankiewicz? Na te wszystkie pytania będziecie mieli odpowiedzieć wspólnie z organizatorami spaceru! Do zobaczenia wieczorem!

Plac Zamkowy (pod Kolumną Zygmunta od strony wschodniej – bliżej Wisły)

Godzina: 19:00

 

SOBOTA

1. Już w sobotę zapraszamy Was na Wiosenne Warsztaty Mydlarskie organizowane przez Ploteczkarnię! Będziecie mieli okazję wykonanć na nich ekologiczne glicerynowe mydełka, o niesamowitych kształtach i kolorach. Dla nas brzmi (i pachnie) pięknie!

Ploteczkarnia

Godzina: 10:30

2. Już 21 marca w Śnie Pszczoły odbędzie się kolejna edycja WIELKIEGO ANTYKWARIATU! To impreza książkowo-winylowa organizowana przez warszawskich aktywistów – Bartosza Mindewicza i Łukasza Kota. Będzie można kupić na niej  książki i winyle między innymi z Antykwariatu Tamka czy Sklepu Płyty Gramofonowe. My już z niecierpliwością czekamy na sobotę w Śnie!

Grochowska 301/305

Start: 12.00. 

Koniec imprezy: 17.00

NIEDZIELA

1. Petit Opera zaprasza na poranki skierowane dla wszystkich, a szczególnie najmłodszych słuchaczy. To ciekawa propozycja spędzenia wolnego czasu przy muzyce operowej! My będziemy!

Warszawska Opera Kameralna

Godzina: 10:30

 

 

2. W niedzielę polecamy również spacer z cyklu „Odkryj Skarby Warszawy”. Chcecie wiedzieć skąd wzięła się Królikarnia i co się z nią stało? Niedzielne popołudnie to czas w sam raz na spacer i rozmowę na temat historii warszawskich budynków!

Wejściem do Parku Królikarnia (ul. Puławska 113a)

Godzina: 13:00

Submit a Comment