Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

INTO passion | Wrzesień 28, 2022

Scroll to top

Top

No Comments

Weekend w Warszawie

Weekend w Warszawie
WARSAW state of mind

Kolejny weekend przed nami. Warszawa wypełniona jest oczywiście przeróżnymi wydarzeniami. Oto nasze typy.

Piątek

Barka Flirtini Łowcy Bikini

Piątek rozpoczynamy imprezą na Barce. W głośnikach usłyszymy między innymi Shash’U. Kipiące energią i basem produkcje inspirowane latami ’70 i ’80, zdobyły uznanie tysięcy słuchaczy na całym świecie. Sam Shash’U współpracował już z takimi artystami jak Kaytranada, Kutmah czy Gilles Peterson. Obecność obowiązkowa.

Barka, Skwer im. Tadeusza Kahla

 

 

Sobota

Festiwal Foodtrucków i Mistrzostwa Burgerowe

Tym razem na zlot Food Trucków zapraszamy na Plac Defilad. W trakcie festiwalu odbywać się będą także Mistrzostwa Burgerowe. Jury wybierze najlepsze burgery. Będzie pysznie i ciekawie.

Sobota 2.08– Niedziela 3.08, godz. 12:00-22:00, Plac Defilad

 

 

Kino Samochodowe pod Narodowym 

Na wieczór proponujemy kino samochodowe. Mieszkańcy stolicy sami będą decydować o tym, jakie filmy zostaną wyświetlone w kinie – za pomocą Facebooka. Największe w Polsce kino samochodowe wystartuje 2 sierpnia,czyli w najbliższą sobotę, o godzinie 21:00 pokazem filmu „Nietykalni”.

 

Niedziela

 

Bubble Football

A w niedzielę zapraszamy na Bubble Football. Co to?Nowa odmiana piłki nożnej w zabawnej formie. awodnicy grają w specjalnych kulach wypełnionych powietrzem, a próby odebrania piłki zawodnikowi z przeciwnej drużyny zazwyczaj kończą się zaskakującymi, spektakularnymi i zabawnymi zbiegami wydarzeń! Idealna atrakcja na niedzielny popołudnie z rodziną.

Zapisy tutaj: http://www.pilkanahali.pl/bubble-3VIII

3 sierpnia 2014, o 11:30 przy sklepie Decathlon na Targówku.

 

 

 

Submit a Comment