Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

INTO passion | Wrzesień 28, 2022

Scroll to top

Top

No Comments

Weekend w Warszawie

Weekend w Warszawie
WARSAW state of mind

Kolejny weekend przed nami. Zaczniemy od wystawy, będzie też sporo mody i designu! Zapraszamy.

PIĄTEK

 

Wernisaż wystawy BOIKO Jana Brykczyńskiego

Wystawa poświęcona życiu na wsi na terenach Europy. Codzienność małych, wiejskich społeczności uchwycona obiektywem Jana Bryczyńskiego. Właśnie tam autor znalazł świat, który znał jedynie z bajek opowiadanych mu w dzieciństwie. To miejsce stało się urzeczywistnieniem jego wyobrażeń o wiejskiej idylli. I o tym miejscu, o jego mieszkańcach, ich życiu odciętym od świata, zanurzonym w tradycji i wierzeniach jest „BOIKO”.

Piątek g.20.00, Leica Gallery Warszawa, MYSIA 3, II piętro

 

SOBOTA

 

Targowisko Warszawa

Między 11:00 a 18:00 na plaży przy Moście Poniatowskiego będziemy mogli wziąć udział w Targowisku Warszawa. Przewidziana jest strefa mody i designy, strefa targowa z rzeczami używanymi jak również strefa relaksu i jedzenia.

Temat Rzeka, Plaża przy moście Poniatowskiego

 

 

 

Festiwal Międzypokoleniowy

Wieczorem w Temacie Rzeka odbędzie się kolejny cykl Projektu Dancing Międzypokoleniowy, gdzie na parkiecie zatańczą wnukowie z dziadkami, dzieci z rodzicami i mniejszości narodowe. Okazja do zniesienia barier wiekowych i kulturowych. Zagra oczywiście rezydentka projektu DJ Wika, 75-letnia, najstarsza i najpopularniejsza polska DJ-ka.

Temat Rzeka, Plaża przy moście Poniatowskiego

 

NIEDZIELA

 

Śniadanie na trawie

Niedziela na świeżym powietrzu z jedzeniem najlepszej jakości, dobrą muzyką i świetną atmosferą. Co tym razem warto skosztować? Najlepszej jakości produkty od lokalnych producentów, dania do zjedzenia na miejscu jak i produkty do zabrania do domu, specjały od tradycyjnych, polskich po kuchnie z całego świata. Zapraszamy!

Plac Zabaw, Myśliwiecka 9

Submit a Comment