Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

INTO passion | Wrzesień 28, 2022

Scroll to top

Top

No Comments

Weekend w Warszawie

Weekend w Warszawie
WARSAW state of mind

 Cały weekend w Warszawie zapowiada się bardzo muzycznie i filmowo. My wybraliśmy wydarzenia których nie można pominąć!

Piątek

Żywiec Miejskie Granie w Plażowej

W ramach cyklu Żywiec Miejskie Granie zapraszamy do klubokawiarni Plażowa na kolejny koncert sponsorowany przez markę Żywiec. Już 22 sierpnia zagra: PLASTIC – formacja, która od lat konsekwentnie tworzy swój własny muzyczny przekaz. Plastic tworzą: Agnieszka Burcan i Paweł Radziszewski, lecz na koncertach występują w większym, kilkuosobowym składzie.

Plażowa

ul. Wybrzeże Szczecińskie 1 

 

 

Kino samochodowe pod Narodowym vol.4: Piątkowa katastrofa

Kino samochodowe powróciło do Warszawy w wielkim stylu, od sierpnia Warszawiacy wybierali swoje ulubione filmy! W piątkowy obejrzymy film katastroficzny!

Stadion Narodowy, Al. Księcia J. Poniatowskiego 1

wstęp wolny

 

Sobota

Koncerty, spektakle, spotkania literackie, spacery historyczne i pokazy filmów odbywać się będą w ramach XI edycji Festiwalu Kultury Żydowskiej „Warszawa Singera”. W tym roku impreza, dedykowana Szymonowi Szurmiejowi, trwać będzie od 23 do 31 sierpnia.

Teatr Żydowski, Pl. Grzybowski 12/16 (foyer)

wstęp wolny

 

Niedziela

Tło: Warszawa – cykl filmowy na Placu Defilad: „Pałac”, reż. Tomek Wolski

Cykl pokazów filmów dokumentalnych o Warszawie i z Warszawą w tle. Projekcjom towarzyszyć będą spotkania z autorami i bohaterami filmów, miłośnikami i znawcami Warszawy, architektami, historykami, działaczami miejskimi i przedstawicielami organizacji społecznych.
Plac Defilad, ul. Marszałkowska

wstęp wolny

 

Koncert: Spokojna niedziela w Placu Zabaw

Jacek Sienkiewicz, kontynuując swoje cieszące się uznaniem i powodzeniem sesje w nieodżałowanym Powiększeniu, przenosi się na równie lubiany Plac Zabaw: oto, co tydzień, do pierwszych śniegów, w plenerze Jacek i przyjaciele będą grać muzykę miłą, przyjemną, wyciszającą po trudach weekendu i nastrajającą pozytywnie na nadchodzące dni.

Plac Zabaw, ul. Myśliwiecka 9 (Park Agrykola)

wstęp wolny

Submit a Comment