Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

INTO passion | Wrzesień 28, 2022

Scroll to top

Top

No Comments

Weekend w Warszawie

Weekend w Warszawie
WARSAW state of mind

Rozpoczynamy kolejny weekend. Tym razem zaczynamy weekend z Filmową Stolicą, będzie również trochę mody, a piątkowy muzyczny wieczór zapowiada się bardzo interesująco.

Piątek

 

Filmowa Stolica 

W piątek zapraszamy na filmy. Na Żoliborzu Artystycznym obejrzymy „Mniejsze zło” a w Parku Henrykowskim „Dziewczynę z szafy”.

 

Sobota

OFICJALNE Launch Party nowego kanału muzycznego In sound we trust

Tym razem warto zajrzeć do Iskry na Polach Mokotowskich – usłyszycie sporo elektroniki w wykonaniu: LayDJ, czy Brain Wash The DJ – który ma na swoim koncie występy na Open’erze, w polskim radiu Czwórka, Radiu Roxy czy Planecie FM. Jego styl jest mieszanką indie, nudisco i house.

Więcej informacji:

https://www.facebook.com/events/1488499294723450/

Niedziela

Zielony Jazdów. Zielony Rynek 

Od piątku do niedzieli wolny czas możemy spędzić bardzo aktywnie. W niedzielę Zielony Jazdów oferuje bogaty program. Zaczynamy od Warsztatów Jogi, następnie odbędzie się  Śniadania Literackie Zielonego Jazdowa, czyli warsztaty z bliskiego kontaktu z książką – Kolacje Literackie, Pępek Sztuki oraz Instalacje Art Bistro, a następnie warsztaty teatralne dla dzieci „Teatranki.

Cały program: https://www.facebook.com/events/1600686036824793/?ref=22

 

Garażówka nad Wisłą

W każdą niedzielę, od 13 do 18, zapraszamy do Pomostu 511 na wyprzedaż domowych staroci. Co znajdziemy? Tak naprawdę wszystko – książki, ubrania, sprzęty AGD, RTV, gadżety, filmy, gry, zabawki, przedmioty kolekcjonerskie.

Pomost 511

 

Stacja Mody x TFH Butik 

W niedzielę Stacja Mercedes zamieni się w Stację Mody, gdzie młodzi projektanci zaprezentują ubrania, dodatki, biżuterię i obuwie. Dodatkową atrakcją będzie specjalne stoisko DIY, na którym będzie można zrobić sobie wymarzony tiszert!

Stacja Mercedes

Al. 3 Maja i ul. Kruczkowskiego

Submit a Comment