Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

INTO passion | Lipiec 19, 2024

Scroll to top

Top

No Comments

Pies w restauracji? Tak, to możliwe!

Pies w restauracji? Tak, to możliwe!
WARSAW state of mind

Chcecie wyskoczyć ze znajomymi na kawę, ale przeszkodą jest wasz czteronożny przyjaciel? Nie musicie rezygnować ze wspólnych wypadów do restauracji, ponieważ coraz więcej lokali staje się miejscami przyjaznymi zwierzętom. My prezentujemy nasze ulubione miejsca.

Kawiarnia Kafka

Kawiarnia Kafka to idealne miejsce na spędzenie czasu z czworonożnym przyjacielem. W kawiarni oprócz wody znajdziemy różnorodne pałeczki Pedigree odpowiednio dobrane do wagi psa a także suchą karmę z kurczakiem i ziołami.

ul. Oboźna 3

 

foto: Bartek Buzuk

Przegryź

Nasza kolejna propozycja to restauracja Przegryź. Na naszych czworonożnych przyjaciół czeka specjalnie wyselekcjonowane menu (czyli idealnie dobrane do wagi) dla psów i suk!

ul. Mokotowska 52

 

 

Restauracja Biały Domek

Biały Domek to kolejna restauracja przyjazna zwierzętom. Lokal zezwala na wprowadzanie psów, na każdego czeka miska z wodą i wędzone ucho.

ul. Św. Boboli 11

 

Bułkę przez Bibułkę

To również nasza ulubiona kawiarnia do której swobodnie można zabrać psa. W Bułkę przez Bibułkę na wszystkich czeka pyszna kawa a dla naszych pupili miska z wodą.

ul. Zgoda 3

ul. Puławska 24

 

Krowarzywa

Krowarzywa czworonogom oferuje zawsze miskę wody i jadalne talerzyki z otrąb pszenicznych. Jak zapewnia właściciel – zwierzaki bardzo je lubią! Spokojnie możemy zabrać tu swojego pupila.

ul. Hoża 42

 

foto: Tomek Pikuła

 

Submit a Comment