Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

INTO passion | Lipiec 15, 2024

Scroll to top

Top

No Comments

8 pomysłów na balkon, na którym kawa smakuje lepiej niż zwykle

8 pomysłów na balkon, na którym kawa smakuje lepiej niż zwykle
intopassion

Umil swój dzień – dziś wyjątkowo słoneczny – kawą na wymarzonym balkonie. W ten sposób spędzisz czas w przyjemny sposób i zaopatrzysz się w energię na resztę dnia.

2

 1. MAŁY ROMANTYCZNY BALKON NICZYM W PARYŻU

   

Dużo różnorodnych roślin wokół mebli i epickich kontrastowych, wzorzystych poduszek nadają przestrzeni kształtu i kontrastu!

3

KOLOROWY DZIEŃ

Mix kolorowych poduszek z neutralnymi meblami i wrzosami to klasyczne zestawienie każdego lata. Kawa nie może się obyć bez małego stoliczka, który idealnie pasuje w tym małym miejscu.

4

 1. WZORZYSTY BALKON

Mix wzorów jest świetnym sposobem na urządzenie swojego balkonu. Mieszaj wzory kwiatowe z etnicznymi, całość uzupełnij kolorowym dywanem i poduszkami. Czy nie każdy chciałby rozpocząć dzień w takim miejscu?

5

 1. PASTELOWY SEN

Fuksja i żółte dodatki. Optymistycznie nastawia na rozpoczęcie dnia. Ciekawym rozwiązaniem jest dekoracja balustrady kolorowymi światłami.

6

 1. FRANCUSKI PORANEK

Nieodzownym elementem francuskiej stylizacji są metalowe meble pomalowane na biały kolor: dwa krzesła i okrągły stolik. O kwiatach i croissantach pisać nie trzeba.

7

 1. KOMFORT PRZEDE WSZYSTKIM

Monochromatyczna stylistyka. Delikatny wzór i designerskie krzesło.

 1. BRYZA OCEANU

   

Jeśli kochasz morską atmosferę, przenieś ten klimat na swój balkon. Utrzymaj kolorystykę w bieli i różnych odcieniach błękitu. Kawa o poranku będzie jak leniwy dzień na plaży.

9

 1. ZIELONY DZIEŃ

Tak blisko natury… Balkon z dużo różnorodnością roślin, sprawi, że poczujesz się jak w lesie.

10

Tekst: Radosław Milczarek

Submit a Comment