Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

INTO passion | Kwiecień 21, 2024

Scroll to top

Top

No Comments

Azjatyckie koktajle

Azjatyckie koktajle
WARSAW state of mind

Owocowe, orientalne, słodko-słone i pyszne. Azjatyckie napoje przyciągają nie tylko kolorami, ale przede wszystkim oryginalnym smakiem. Gdzie w Warszawie skosztujemy pysznego, azjatyckiego koktajlu? Oto miejsca, które polecamy!

 

My’o’tai 

Propozycja koktajlu:

Mr Coriander

W My’o’tai skosztujemy wariacji klasycznych koktajli, ale w azjatyckim wydaniu! I tak polecamy ­– twist na klasku Margarita z dodatkiem kolendry oraz puree z mango. Hasło tego koktajlu to: Jeśli nie lubisz kolendry, to polubisz, jeśli ją uwielbiasz, to oszalejesz!

 

 

 

Vegan sticky rice martini:

Wariacja na punkcie klasycznego martini vodka, z sake w miejscu vermouthu oraz mlekiem kokosowym i syropem ryżowo waniliowym. Słodki mleczny koktajl z lekką winną nutą idealnie łagodzi charakterystyczne pikantne azjatyckie potrawy.

 

 Szpitalna 8

Silk&Spicy 

 Propozycja koktajlu:

Świeża woda z kokosa 

Restauracja Silk&Spicy serwuje wodę z owocu kokosa. Woda otwierana jest i podawana przy gościach. To orzeźwiający napój, który idealnie pasuje do azjatyckich smaków.

 

Żurawia 16/20 

Thai Thai Warszawa

Propozycja koktajlu:

Mango Coctail

Cudowny mango koktajl na bazie Rumu Zacapa Sistema Solera 23 yo Triple Sec z dodatkiem soku z limonki, a także soku ze świeżego mango.

Plac Teatralny 3

Dziki Ryż 

Propozycja koktajlu:

Mango Lassi

Dziki ryż serwuje orzeźwiający koktajl na bazie dojrzałego  miękkiego mango, z dodatkiem gęstego jogurtu naturalnego, szklanką zimnego mleka, cukrem palmowym lub miodem, kostkami lodu i szczyptą zielonego kardamonu, świeżo utartego w młynku do pieprzu. Pikantnie i pysznie!

 

Puławska 24b / Plac Inwalidów 10

Tajska Bazylia 

Propozycja koktajlu: 

Sok ananasowy, sok pomarańczowy, świeży banan, syrop z granatu, łyżka mleka, łyżka cukru .

Ciołka 19/25

 

 

Submit a Comment