Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

INTO passion | Październik 5, 2022

Scroll to top

Top

No Comments

Nowe miejsce: Bistro Pigalle

Nowe miejsce: Bistro Pigalle
WARSAW state of mind

Bistro Pigalle to nowe miejsce na restauracyjnej mapie stolicy,to miejsce w którym znajdziemy smaki Francji oraz klimat paryskich knajpek.

Bistro Pigalle znajduje się w wyjątkowej przedwojennej kamienicy Chaima Brauna i Janiny Macierakowskiej z XIX wieku, na rogu ulicy Hożej i Poznańskiej. Lokal zachował oryginalną  stuletnią cegłę oraz dębowe witryny, które tworzą unikalny wystrój. Aby utrzymać klimat miejsca, w sercu restauracji usytuowano długi marmurowy bar wykończony  miedzią, który otacza otwartą kuchnie oraz salę nawiązującą do eleganckich i romantycznych paryskich bistro.

 

Szef kuchni przywraca zapomniane uroki kuchni  pochodzącej z wybrzeża Francji. W karcie znajduje się duży wybór ryb morskich, owoców morza oraz specjałów kuchni francuskiej.

 

 

Wielkim atutem Bistro jest otwarta kuchnia, dzięki której klienci mogą przyglądać się pracy kucharzy. Codziennie do restauracji dowożone są najświeższe produkty. Warto również podkreślić, że w weekendy kuchnia działa aż do 3:00 w nocy, pozwalając zaspokoić nocny głód.

 

Bistro Pigalle

Hoża 41, Warszawa

Submit a Comment