Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

INTO passion | Maj 20, 2024

Scroll to top

Top

No Comments

Biżuteria ORSKA w Domu Handlowym MYSIA3

Biżuteria ORSKA w Domu Handlowym MYSIA3
WARSAW state of mind

7 maja w Domu Handlowym MYSIA3 otwarte zostało nowe miejsce – butik ORSKA z artystyczną biżuterią zaprojektowaną przez Annę Orską. Butik na Mysiej 3 jest flagowym punktem ORSKA w Warszawie oraz jedynym showroomem projektantki.

ORSKA to unikatowa biżuteria, wszystkie elementy wykonywane są ręcznie w pracowni artystki. To co wyróżnia markę to precyzja wykonania i umiejętne łącznie nowych trendów i designu ze starymi elementami. Zgodnie z zasadą upcyklingu odnajduje rzeczy zapomniane, bezużyteczne i pozwala im powrócić w nowej formie.

W butiku projektantki znajdziemy niezwykłą biżuterię z ceramiki, weneckich kryształów, pereł czy otoczaków. Głównym celem projektantki jest „ożywienie” starych, zapomnianych przedmiotów, nadanie im nowej, bardziej nowoczesnej formy. Biżuterię Anny Orskiej chętnie noszą gwiazdy i osobistości, nie tylko w Polsce, często zdobi modowe sesje w najlepszych magazynach. Teraz oryginalną biżuterię obejrzeć i kupić można w Domu Handlowym Mysia3, gdzie artystka prezentuje nowe wzory, unikatowe egzemplarze.

Zobacz także:

Księgarnia dla miłośników pięknych albumów – BOOKOFF w Domu Handlowym MYSIA 3

Submit a Comment