Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

INTO passion | Kwiecień 21, 2024

Scroll to top

Top

No Comments

BUCKET LIST #4: streetwearowe szlaki

BUCKET LIST #4: streetwearowe szlaki
intopassion

To ostatni już odcinek naszego TRAVEL BUCKET LIST w 2018 roku. W ostatni dzień roku Michał Panków, założyciel concept storu Sky is the Limit Store i twórca streetwearowej marki Starium, zaprasza w podróż nie tylko miłośników streestyle’u.

 

Michał Panków: „Street style to dla mnie forma ekspresji, sposób na wyrażenie siebie – swoich uczuć, emocji, poglądów, tego w jaki sposób postrzegam świat. To styl bycia, łączący w sobie kilka elementów jak dj’ing, moda, sztuka czy podróże i poznawanie nowych miejsc. To ludzie, których spotykam i którzy tworzą tę kulturę. To kreatywne projekty i ich realizacja oraz samorealizacja i ciągły rozwój. To pasja. To coś zupełnie naturalnego, dzięki czemu jestem, kim jestem i jestem, tu gdzie jestem”.

IG: bassline_soldier, FB: starium.cx , Sky is the Limit Store CEO.

 

Maharishi/Londyn

Jeden z moich ulubionych brandów – maharishi. Musiałem tam się dostać, gdy tylko pierwszy raz pojawiłem się w Londynie! Małe uliczki Soho doprowadziły mnie w końcu do Great Pulteney Street. To właśnie tu znajduje się flagowy (jedyny na świecie), genialnie zaprojektowany sklep londyńskiego brandu. Maharishi to filozofia i styl życia. Kolekcje marki są tworzone z ciekawych materia- łów np. z naturalnych włókien konopi, bawełny organicznej czy odzieży wojskowej z recyklingu.

2-3 Great Pulteney St, Soho, Londyn

 

 

Urban Nation Museum of Urban Contemporary Art/Berlin

Jest pierwszą galerią tego typu, dedykowaną graffiti i street art’owi. Od września 2017 roku można tam zobaczyć ponad sto prac najbardziej znanych i cenionych artystów street art’owych, takich jak: Banksy, Blek le Rat, Shepard Fairey czy Ron English.

Bülowstrasse 7, Berlin

www.urban-nation.com

TitleImage

 
 

Supreme/Nowy Jork

Kultowy brand z Nowego Jorku. Żeby wejść do Supreme w Nowym Jorku, Paryżu, Londynie czy do sklepów w Japonii, musisz „wystać swoje” – czekając nawet kilka godzin w kilometrowych kolejkach. Marka powstała w 1994 i przeżywa apogeum działalności. Praktycznie każda kolekcja tego brandu znika ze sklepu online w kilkadziesiąt sekund.

274 Lafayette Street, New York

152 Grand Street, Brooklyn

www.supremenewyork.com

store_11_zoomed-906e2b7217c1e73f54acff7e52bb088f

 

 

SLAM JAM/Mediolan

W niewielkim sklepie w Mediolanie znajdziesz kolekcje kultowych brandów, a także super selekcję topowych magazynów. Slam Jam to must visit mediolańskiej wyprawy po streetwearowych szlakach.

Via Giovanni Lanza, 1, Mediolan

www.slamjamsocialism.com

SlamJam-Milano-2-1200x800

 

 

Patta/Amsterdam

W samym sercu Amsterdamu znajduje się kultowy sklep PATTA. Sneaker store powstał w 2004 roku i znany jest z wielu ciekawych kolaboracji w światku buciarskim. Wszyscy sneakerheadzi „ciągną” do tego miejsca jak do Mekki.

Zeedijk 67, Amsterdam

www.patta.nl

Patta new

Submit a Comment