Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

INTO passion | Lipiec 18, 2024

Scroll to top

Top

No Comments

Pałacowy hotel w Wenecji: PALAZZO VITTURI

Pałacowy hotel w Wenecji: PALAZZO VITTURI
intopassion

W samym sercu Wenecji, zaledwie kilka minut od Placu św. Marka i mostu Rialto, a także wielu innych atrakcji mieści się Hotel Palazzo Vitturi.

To urokliwe miejsce, które zachwyci nawet najbardziej wymagających podróżników. Hotel położony jest blisko Placu Św. Marka oraz mostu Rialto na który można się udać w wolnej chwili w poszukiwaniu piękna Wenecji.

Palazzo Vitturi został zbudowany w drugiej połowie XIII wieku i przez stulecia był przedmiotem restrukturyzacji i modernizacji, zachował jednak całą oryginalną wenecko-bizantyjską strukturę. Budynek jest w dobrym stanie, zachował również wszystkie oryginalne elementy wystroju – szlachetne podłogi, ostrołukowe okna, fasady i freski. Wszystkie te elementy oddają uroczy klimat Wenecji. 

W pokojach możemy znaleźć freski z XIII wieku oraz taras z widokiem na Santa Maria Formosa. Miejsce sprawdzi się idealnie na romantyczny wyjazd tylko we dwoje ale będzie również odpowiednim miejscem dla rodzin z dziećmi. To miejsce zarazem piękne i komfortowe. 

Palazzo Vitturi jest zaopatrzony w genialną obsługę hotelową , która bez problemów pomoże i odpowie na wszelkie pytania podróżnych.

 

Co nam się podobało:

– prawdziwy stary budynek z XIII

– wysokie pokoje z pięknie malowanymi sufitami

– duży wybór śniadaniowy

 

Czytaj także:

STYLISHhotel: Ca Maria Adele/Venice/Italy

Perfect day in Venice – photo story part3

Perfect day in Venice – photo story part2

Perfect day in Venice – photo story

Submit a Comment