Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

INTO passion | Maj 18, 2024

Scroll to top

Top

No Comments

COODOwny dziecięcy świat

COODOwny dziecięcy świat
Paulina Grabara

Nie dla bylejakości produktów, nie dla bylejakości materiałów, nie dla bylejakości warunków, w których powstają. Nie dla zakupów, które robimy w pośpiechu.

 

COODOwny jest świat, w którym nie chodzimy na skróty, bez kompromisów. Świat produktów pięknych estetycznie, z materiałów najwyższej jakości, w którym dostrzegamy i odpowiednio celebrujemy cooda – małe wielkie rzeczy, które dzieją się każdego dnia.

 

secretgarden (355)

 

Marka COODO jest związana z trzema wartościami: prostotą, pozytywną energią i nurtem slow. Twórcy marki wierzą, że „prostota jest najwyższą formą wyrafinowania”, dlatego też tworzą ubrania oraz przedmioty, które charakteryzuje minimalizm formy i koloru.

Ubrania oraz pozostałe produkty, w tym także opakowania, w całości są projektowane i tworzone w Polsce przy współpracy z lokalnymi przedsiębiorstwami.

Marka oferuje niebanalne i stylowe ubrania dla najmłodszych dzieci w wieku 0-2 lata. Firma w trosce o maleństwa, a także z poszanowania środowiska, w którym żyjemy, szyje ubranka z bawełny organicznej, która pozyskiwana jest z upraw ekologicznych, w których nie stosuje się chemicznych środków ochrony roślin i nawozów sztucznych, dzięki czemu nie kumuluje ona szkodliwych substancji.

Inspiracją dla najnowszej kolekcji jest ogród, który w oczach dziecka staje się niezwykłą, baśniową krainą pełną cudów.

Poszczególne elementy kolekcji można ze sobą łączyć tworząc niebanalne i różnorodne stylizacje. 

 

Sklep online: www.coodo.pl 
Showroom: House of COODO: ul. Karwińska 34, 02-639 Warszawa, POLSKA

secretgarden (376)

 

secretgarden (337)

 

secretgarden (322)

 

secretgarden (258)

 

secretgarden (395)

 

secretgarden (381)

 

secretgarden (45)

 

secretgarden (17)

 

 

Submit a Comment