Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

INTO passion | Wrzesień 26, 2023

Scroll to top

Top

No Comments

Czas na odrobinę przyjemności, czyli wizyta w Babor Institute & Shop

Czas na odrobinę przyjemności, czyli wizyta w Babor Institute & Shop
intopassion

Przyjemnie jest zamienić czasem łazienkę w salon urody, jednak pamiętajmy, że domowe spa nigdy nie przyniesie nam efektów, jakie uzyskamy po profesjonalnym zabiegu wykonanym w salonie kosmetycznym.

Po długim i męczącym dniu w pracy, każdy z nas zasługuje na chwilę odpoczynku. Świetnym pomysłem będą zabiegi kosmetyczne, które dodatkowo pomogą nam zregenerować ciało i poprawią kondycję naszej skóry. W Warszawie jednym z miejsc, w którym pod okiem specjalisty pozwolimy sobie na odrobinę relaksu i pełną regenerację jest BABOR BEAUTY SPA Institute & Shop  na Żytniej 16D. W te wakacje obecność w salonie obowiązkowa!

 

Babor Institute & Shop jest autoryzowanym Instytutem niemieckiej marki kosmetycznej i działa w Polsce już od 2002 roku. W bogatej ofercie znajdziemy szereg zabiegów pielęgnacyjnych twarzy i ciała, w tym zabiegi skomponowane specjalnie na potrzeby danego klienta, m.in. dla kobiet w ciąży. Babor Institute & Shop oferuje także produkty kosmetyczne w wersji detalicznej, dzięki którym będziemy mogli kontynuować pielęgnację również w domu. Są to najwyższej jakości wyjątkowe kosmetyki, których nie można kupić w żadnym innym sklepie.

 

Na wizytę należy umówić się kilka dni wcześniej. Dzień przed ustalonym spotkaniem dostaniemy w smsie przypomnienie – dobra opcja szczególnie dla zapominalskich. Po przyjściu do salonu od razu poczujemy niesamowitą atmosferę dzięki nowoczesnym, jasnym wnętrzom ozdobionymi kwiatami. W gabinetach zabiegowych w intymną atmosferę wprowadzą nas przyciemnione światła, zapalone świece, zapach naturalnych olejków i relaksacyjna muzyka.

 

Profesjonalizm Babor Institute widoczny jest na każdym kroku. Już na początku naszej wizyty zostaniemy przyjaźnie ugoszczeni przez miłą obsługę salonu. Sam zabieg poprzedza szczegółowy wywiad z klientem dotyczący stylu życia, kondycji fizycznej i zdrowotnej, dzięki czemu kosmetyczka dobierze nam odpowiednie kosmetyki dla danego rodzaju skóry, aby  wybrany zabieg pielęgnacyjny przyniósł jak największą efektywność. Przy każdym zabiegu na twarz, skóra zostanie na początku dokładnie oczyszczona specjalnym olejkiem. Nakładane są także różne maseczki w zależności od potrzeb skóry. Szczególnie przyjemny jest masaż twarzy, ramion i dłoni, który zupełnie oderwie nas od rzeczywistości.

 

Co wyróżnia Babor Instytute & Shop spośród innych salonów kosmetycznych i spa? Ogromnym plusem jest komunikatywność i otwartość obsługi na potrzeby klienta. Kosmetyczka przed każdym nałożeniem danego kosmetyku udziela kompleksowej informacji zarówno o produkcie, jak i o wykonywanym działaniu na ciele, dzięki czemu klient czuje się bezpiecznie i komfortowo. Specjalistki chętnie dzielą się swoim doświadczeniem i przygotują szczegółowe zalecenia dotyczące pielęgnacji twarzy i ciała z wykorzystaniem kosmetyków marki Babor, co niekoniecznie możliwe jest w innym salonie.

 

Więcej informacji: www.baborinstytut.pl

Tekst po przetestowaniu usług w Babor Institute: Aleksandra Malinka

 

_ARA3482m

27

27

Save

Submit a Comment