Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

INTO passion | Kwiecień 21, 2024

Scroll to top

Top

No Comments

DESIGN news – jesienne must have

DESIGN news – jesienne must have
intopassion

Kolejny raz przedstawiamy Wam 3 niezwykłe marki, których produkty wspaniale wypełnią wnętrze waszego domu. Co je łączy? Piękna estetyka, nowoczesny design i wszystkie działają na nasze zmysły – wzroku, dotyku, węchu. Dodatkowo mamy dla was 15% rabatu na hasło STYLISH PAPER na zakup pięknych świec Village Candle – nigdy nie jest za wcześniej, aby kupić świąteczne prezenty.

 

W harmonii ze stylem – nowości od KROSNO

Prostota w formie, regularne linie, nieskazitelna gładkość i przejrzystość oraz hołd dla idei „less is more” – to agowe cechy kolekcji szkła HARMONY marki KROSNO. Składają się na nią m.in. kieliszki do szampana, prosecco i koniaku, szklanki do napojów oraz pokale do piwa. Do rodziny dołączył właśnie harmonijny zestaw: karafka i kieliszki do wina o idealnych, ponad-czasowych kształtach oraz szklanki stemless do wina. Minimalizm w najbardziej przejrzystej postaci.

www.sklep.krosno.com.pl

 
 

Harmony komplet

 

 

 

Najbardziej #INSTAFRIENDLY świecie ever!

Kochasz zapachy do wnętrz? Zwłaszcza świece? Uwielbiasz je kolekcjonować i… robić im zdjęcia? No to pamiętaj, że ręcznie robione amerykańskie świece Village Candle to naj-bardziej #instafriendly świece na świecie! W zależności od aranżacji wnętrza i indywidu-alnych upodobań wybierz modele z kolekcji klasycznej, Silver Lid lub Metallic Collection, a potem zbieraj „lajki” i kolekcjonuj „followersów”. No i ciesz się obłędnymi aromatami nawet przez 170 godzin!

Na hasło STYLISH PAPER 15% rabatu dla czytelników magazynu do 30.11.2018 r.

www.villagecandle.pl

Fb: villagecandlepl Ig: villagecandlepolska

0201a

 

rendezvous

 
 

Złoto nie tylko dla zuchwałych

Wnętrze kuchenne nacechowane awangar-dowymi i wyra nowanymi rozwiązaniami. Na frontach zastosowano innowacyjne, wielowar-stwowe wykończenie lakiernicze dające efekt metalicznego złota. Blat i wyspa – spiek kwar-cowy o niezwykle efektywnym wzornictwie. Całość dopełnia mosiężna lampa, ażurowymi formami siedzisk oraz złotą baterią wraz z podwieszoną komorą zlewową. Uchwyty wykonane ręcznie z naturalnego, szczotko-wanego mosiądzu. Wnętrze wież meblowych wyposażone w dodatkowy blat roboczy, sys-tem przechowywania, system umożliwiający zasilanie urządzeń mobilnych. Całość została dopełniona sprzętami AGD klasy premium.

www.rust.pl

Fb: mebelrust, Ig: Ernest_rust

Screen Shot 2018-10-26 at 09.35.43

 
Screen Shot 2018-10-26 at 09.59.13

Submit a Comment