Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

INTO passion | Lipiec 20, 2024

Scroll to top

Top

No Comments

EVC DSGN – polska marka z pomysłem!

EVC DSGN – polska marka z pomysłem!
intopassion

Kolor, ciekawe grafiki, zabawa, wygoda i nietuzinkowość – w takich słowach można opisać projekty marki EVC DSGN! Co powiecie na bluzę w klocki LEGO, czy legginsy w banknoty? My jesteśmy na tak!

Marka skierowana jest do osób ceniących nie tylko wygodę, ale przede wszystkim spragnionych niestereotypowego i awangardowego look’u. EVC DSGN to marka tworzona przez dwójkę ludzi z pasją – projektantkę z Krakowa i stylistę z Gdańska.

Kolekcja EVC DSGN nie tylko odbiega od szaro-burych, banalnych i kiczowatych strojów, ale przyciąga uwagę i prowokuje swoimi wzorami. Naszą uwagę od razu przyciągają bluzy z motywem kotów, kredek pastelowych, misiów, czy diamentów. Jeden mocny akcent w postaci T-shirt’u czy leginsów będzie świetnym urozmaiceniem nudnego stroju.

 

 

W sklepie internetowym marki znajdziemy m.in. kolorowe koszulki z nadrukami i napisami, bluzy, spódniczki i legginsy, których na co dzień nie spotkasz na ulicy. Odważne wzory przyciągają uwagę, każdy znajdzie coś dla siebie, szczególnie że przed nami smutna i ponura jesień! My już mamy swój ulubiony wzór! 

Zapraszamy do sklepu online: http://shopevcdsgn.pl

Submit a Comment