Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

INTO passion | Lipiec 18, 2024

Scroll to top

Top

No Comments

FERIA BARW Fuerteventury. Klasyczne kolory kosmetyków marki Dr Irena Eris PROVOKE

FERIA BARW Fuerteventury. Klasyczne kolory kosmetyków marki Dr Irena Eris PROVOKE
intopassion

Kto by nie chciał w środku deszczowej zimy wybrać się na Fuerteventurę, gdzie promienie słońca towarzyszą nam przez cały dzień, a zamiast wszechobecnej zimowej szarości możemy podziwiać oszałamiającą feerię barw wyspy? Zabieramy Was w podróż pełną kolorów po pięknej Fuerteventurze, na którą zabraliśmy kosmetyki do makijażu PROVOKE.

 

Fuerteventura jest wyspą pochodzenia wulkanicznego, w jej krajobrazie dominują majestatyczne powulkaniczne skały w kolorze głębokiego, intensywnego błękitu. Barwę tę dostrzegamy także w oceanicznych głębinach Atlantyku okalającego wyspę. To właśnie od morskich wybrzeży rozpoczynamy poznawanie Fuerteventury. Towarzyszy nam  PROVOKE automatyczna kredka do oczu AUTOMATIC EYE PENCIL – sapphire N° 5E, która jest w zbliżonym do krajobrazu kolorze. Idealnie wkomponowuje się w wulkaniczny pejzaż, który kontrastuje z żółtym piaskiem słynnych wydm, a także przywołuje skojarzenia z morskimi głębinami. Intensywny kolor kredki po nałożeniu pięknie wydobywa barwę oczu i podkreśla linię powiek.  Może być rozcierana przy pomocy miękkiej gąbeczki, umieszczonej z drugiej strony kredki.

Z powulkanicznych terenów wybieramy się na bardziej żyzną część wyspy – to właśnie tam dostrzegamy przepiękny kolor intensywnej czerwieni, który przypomina bujne owoce ostrokrzewu i kwiatów, porastających wyspę. Czerwony to najgorętszy ze wszystkich kolorów, barwa życia i witalności, która jest nieodłączną cechą wysp kanaryjskich. Taką klasyczną, intensywną czerwień możemy uzyskać na ustach dzięki użyciu matowej pomadki matującej REAL MATT LIPSTICK – flamenco red N° 600. Pomadka w kolorze krwistej czerwieni będzie idealnym wykończeniem makijażu i wyeksponuje piękno ust.  Posiada  wysoką koncentrację pigmentów dla zapewnienia głębokich, trwałych odcieni, które utrzymują się do 5 godzin. Formuła odporna na ścieranie i rozmazywanie bez wysuszania ust.

 

Suchy klimat Fuerteventury powoduje, że obok bujnej roślinności napotykamy pustynne obszary. Dominują tam kolory ziemi, ciepłe beże i brązy. To otoczenie kojarzy się z krajobrazem księżycowym, przenikające się barwy idealnie komponują się z  pudrem brązującym CHOCO BRONZER – light N° 41  Dzięki  niemu  skóra będzie wyglądała na muśniętą karaibskim słońcem, rozświetloną i zdrową.  Doskonały do konturowania.

 

Po odkrywaniu zakamarków wyspy możemy pozwolić sobie na zasłużony odpoczynek w cieniu palm, ciesząc się uroczą atmosferą wyspy, z drinkiem i dobrą książką. Gdy dokładniej przyjrzymy się cieniom rzucanym przez liście pięknych, egzotycznych palm obok nas, możemy dostrzec, jak bardzo przypominają one pięknie wytuszowane, długie rzęsy, takie, o jakich każda z nas marzy. Podobny efekt wydłużenia oraz podkręcenia możemy uzyskać dzięki użyciu tuszu do rzęs PROVOKE LONG LASHES MASCARA

Wybierzcie się z nami w podróż na tę wyjątkową, pełną różnorodnych barw wyspę…

Submit a Comment