Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

INTO passion | Lipiec 15, 2024

Scroll to top

Top

No Comments

Filmy świąteczne

Filmy świąteczne
Anna Matyjewicz

Wraz z zbliżającymi się świętami prezentujemy nasze ulubione świąteczne filmy.

 

To właśnie miłość

To nasza ulubiona świąteczna komedia romantyczna. To właśnie miłość to dziesięć historii o miłości. Do tego należy dodać rewelacyjną obsadę i muzykę. To wszystko sprawia, że jest to film który trzeba obejrzeć.

 

Holiday

Historia dwóch kobiet które przytłoczone codziennymi problemami postanawiają zamienić się na święta domami. Iris przeprowadza się do słonecznego Los Angeles, a Amanda wyjeżdża na zaśnieżoną angielską wieś.

 

Rodzinny Dom Wariatów

Zabawna komedia, główni bohaterowie spełniają swoje największe marzenie i kupują dom na przedmieściach miasta. Ich wymarzony spokój zaburzają jednak nieproszeni goście.

 

Ja Cię Kocham, a Ty śpisz

Lekka i przyjemna komedia romantyczna z dobrą obsadą i świąteczną atmosferą. Główna bohaterka Lucy sprzedaje bilety w metrze, codziennie obserwuje młodego mężczyznę w którym się zakochuje. Pewnego dnia młody mężczyzna ma wypadek, wpada pod pociąg, Lucy ratuje mu życie, odwiedzając go w szpitalu zostaje uznana za narzeczoną Jacka.

 

Family Man

Nicolas Cage wciela się w rolę samotnego biznesmena, który pewnego dnia budzi się jako ojciec i mąż. Bezskutecznie stara się wrócić do swojego wcześniejszego życia.

 

 

Submit a Comment