Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

INTO passion | Maj 18, 2024

Scroll to top

Top

No Comments

Filmy z Londynem w tle

Filmy z Londynem w tle
intopassion

Londyn to jedno z najbardziej inspirujących miast, nie tylko dla turystów, ale też filmowców. To właśnie w tym mieście powstają najbardziej kultowe filmy. Oto nasze TOP 5.

 

Notting Hill

Jedna z naszych ulubionych komedii romantycznych w Londynem w tle. Życie rozwiedzionego właściciela księgarni zmienia się, gdy do jego sklepu wchodzi sławna aktorka filmowa.

 

Był sobie chłopiec

Trzydziestokilkuletni playboy Will Freeman odkrywa, że najlepszym miejscem na poznanie kobiety jest koło samotnych matek. Gdy próbuje poderwać jedną z nich, poznaje 12-letniego chłopca, który odmienia jego życie.

http://www.youtube.com/watch?v=ie5m7NuWgXM

 

Marzyciel

To historia przyjaźni pisarza Jamesa Barriego z pewną wdową i czworgiem jej synów, którzy zainspirowali go do napisania „Piotrusia Pana”.

 

Zakochany Szekspir

Jeden z piękniejszych filmów pokazujący historię Williama Szekspir’a. Przeżywa twórczą niemoc. Podczas przesłuchań do roli poznaje pięknego chłopca, który okazuje się kobietą o imieniu Viola. Oboje się w sobie zakochują.

 

Dziennik Bridget Jones

Film który naszym zdaniem nigdy się nie znudzi. Chyba każdy czasem utożsamiał się z główną bohaterką Bridget Jones. 32-letnia Bridget Jones zaczyna prowadzić intymny dziennik, który pomaga jej odmienić swoje życie. Jedna z najzabawniejszych komedii romantycznych, oczywiście z Londynem w tle!

 

Zobacz także:

Filmy z Szanghajem w tle

Filmy z Warszawą w tle

Submit a Comment