Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

INTO passion | Lipiec 15, 2024

Scroll to top

Top

No Comments

Filmy z Szanghajem w tle

Filmy z Szanghajem w tle
intopassion

Tym razem przenosimy się do Szanghaju i prezentujemy filmową podróż po tym cudownym mieście.

Biała hrabina

Niewidomy, amerykański dyplomata nawiązuje romans z młodą, rosyjską emigrantką chwytającą się wszelkich zajęć, by utrzymać arystokratyczną rodzinę.

http://www.youtube.com/watch?v=I3FKmWTzav0

 

Wściekłe pięści

Akcja rozgrywa się w okupowanym przez Japończyków Szanghaju, w latach 20-tych naszego stulecia. Mistrz szkoły walki zostaje otruty przez konkurencję. Jego najlepszy uczeń poprzysięga zemstę. Świadom grożącego niebezpieczeństwa samotnie wdziera się na teren kontrolowany przez znienawidzonego okupanta.

 

Mission: Impossible III

W trzeciej odsłonie filmu „Mission: Impossible” główny bohater musi nie tylko uratować świat przed – jak mówią bohaterowie superprodukcji – „niepowstrzymaną siłą o niszczycielskiej mocy”, ale również ocalić przed śmiercią swą ukochaną.

 

Ultraviolet

Koniec XXI wieku, ludzie zarażeni tajemniczym wirusem mają zostać zgładzeni. Chcąc temu zapobiec, Violet chroni chłopca noszącego w sobie antygeny, które stanowią antidotum na hemophagię.

 

Looper – Pętla czasu

Rok 2072. Przestępcy eliminują swoich przeciwników, wysyłając ich do przeszłości, gdzie mają być mordowani przez wynajętych zabójców. Jeden z nich dostaje zlecenie zabicia samego siebie z przyszłości.

 

 

 

Submit a Comment