Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

INTO passion | Lipiec 16, 2024

Scroll to top

Top

No Comments

Filmy ze Skandynawią w tle

Filmy ze Skandynawią w tle
intopassion

Filmy skandynawskie mają w sobie coś tajemniczego, prostego i surowego. W przeciwieństwie do amerykańskiego kina akcji stawiają na piękne zdjęcia i niezwykle intrygującą fabułę. Dlatego wybraliśmy nasze ulubione.

Zakochani widzą słonie

Daniel jest zwariowanym artystą, żyjącym z dnia na dzień, nie przejmującym się problemami i nie do końca przystosowanym do życia w społeczeństwie. Jednak, gdy poznaje Franc, niezwykle uroczą, ale równie nieodpowiedzialną jak on, czuje, że odnalazł swoją drugą połowę

 

Johny Vang

Trójka przyjaciół w małym miasteczku próbuje odnaleźć się w tzw. dorosłym życiu i, a może zwłaszcza, we swoich wzajemnych relacjach.

 

Noi Albinoi

Noi to mieszkający w małym islandzkim miasteczku siedemnastolatek, który marzy, by uciec razem z dziewczyną pracującą na pobliskiej stacji benzynowej.

Przełamując fale

Sparaliżowany Jan zwalnia swoją żonę Bess z przysięgi wierności i chce, by ta kochała się z innymi mężczyznami. Kobieta spełnia jego prośbę.

 

Tańcząc w ciemnościach

Film z udziałem jednej z najbardziej oryginalnych wokalistek Björk, która wciela się w rolę Selmy. Tracąca wzrok Selma ciężko pracuje w fabryce, aby uzbierać pieniądze na operację syna, któremu również grozi ślepota.

 

Submit a Comment