Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

INTO passion | Lipiec 19, 2024

Scroll to top

Top

No Comments

Gisele Bundchen w nowym filmie CHANEL NO.5

Gisele Bundchen w nowym filmie CHANEL NO.5
Anna Matyjewicz

Do sieci trafiła film z najnowszej kampanii dla najbardziej charakterystycznego zapachu – Chanel No.5. Już teraz możemy podziwiać współpracę trzech znanych nazwisk – Lagerfeld, Luhrmann i oczywiście Bundchen.

PASJA KINA

Taka współpraca musiała przynieść sukces! Kultowe perfumy CHANEL No.5, brazylijska modelka Gisele Bundchen i reżyser takich kinowych hitów jak  Moulin Rouge i Wielki Gatsby –  Baz Luhrmann. Nikogo nie zdziwiła decyzja Lagerfelda o powierzeniu kolejnej produkcji Luhrmannowi, przecież to on stworzył w 2004 roku niezwykłą, filmową kampanię z Nicole Kidman i Rodsrigo Santoro. Idealnym dopełnieniem całego spotu jest muzyka, która jak uważa Luhrmann nie jest akompaniamentem, a kręgosłupem.

 

 

PASJA PIĘKNA

Perfumy CHANEL N.5 to kwintesencja kobiecości. Najnowsza kampania opowiada o silnej, nowoczesnej i pewnej siebie kobiecie. Oczami Luhrmann podziwiamy historię kobiety, która stara się znaleźć miejsce na wszystko – dla siebie, rodziny, kariery i miłości.

 

PASJA SPORTU

Zarówno kobieta CHANEL jak i sama Gisele to kobiety dynamiczne, prowadzące aktywny tryb życia. Reżyser chciał pokazać z jednej strony kobiecą delikatność, subtelność, ale też siłę, charyzmę i odwagę. Klip nakręcony został w scenerii dużego miasta, domu i niezwykłej plaży na Fidżi, pokazując tym samym kobiecą siłę podczas scen surfingu. Kobieta CHANEL to kobieta wysportowana, pełna pasji, tak jak Bundchen, która jest świetnym surferem i uwielbia ten sport. Jak stwierdził Luhrmann sama chętnie wykonałaby ekstramalne sztuczki! 

 

 

Submit a Comment