Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

INTO passion | Wrzesień 30, 2022

Scroll to top

Top

No Comments

Heineken City Nights w Cudzie nad Wisłą

Heineken City Nights w Cudzie nad Wisłą
WARSAW state of mind

Heineken wspólnie z Cudem Nad Wisłą, zaprasza na wyjątkową serię koncertów i imprez – Heineken City Nights! Jest to świetna okazja do posłuchania nietuzinkowych artystów z całego świata na żywo i za darmo w każdą sobotę. Już w ten weekend odbędzie się pierwszy koncert.

W jednym z najpopularniejszych miejsc nad Wisłą będziemy mogli usłyszeć najlepszych DJ’ów i muzyków z całego świata i to za darmo w każdy sobotni wieczór tego lata. Pierwsza odsłona cyklicznych koncertów odbędzie się już jutro 14 czerwca w Cudzie nad Wisłą. Kogo usłyszymy?

 

 

YARAH BRAVO
Yarah Bravo urodziła się w Szwecji. W swojej twórczości łączy klasyczny rap z r&b. Związana z wytwórnią Ninja Tune ma na koncie już dwa światowe trasy promujące jej twórczość. Na mikrofonie Yarah Bravo jest pozytywna, pełna pasji, funkowa, ciągle starając się wytłumaczyć światu, że najważniejsze jest serce.

 

SOUL SERVICE DJ TEAM
Kolektyw Soul Service popularyzuje muzykę soul, funk i jazz. Tworzą go DJe: Burn Reynolds, Cpt. Sparky, Misty aka Miściak, Papa Zura oraz Ojciec Karol. Szczególnym celem DJów Soul Service jest popularyzacja mało znanej muzyki soulowej i funkowej z Polski. Są autorami płyt z serii „Polish Funk”. Kompilacji składającej się z czterech części wydanej przez Polskie Nagrania. Płyty te spotkały się z bardzo ciepłym przyjęciem na całym świecie.

 

JAREK KULIK
Razem z didżejami Soul Service na swoich magicznych kongach zagra Jarek Kulik.

 

BUSZKERS&GROH
Didżeje odpowiedzialni za najprężniej działającą polską wytwórnię niezależną – U Know Me Records. Zawsze świeżo, elektronicznie i z przytupem!

 

Więcej informacji:  Heineken City Nights

Submit a Comment