Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

INTO passion | Lipiec 19, 2024

Scroll to top

Top

No Comments

INTOlast week

INTOlast week
Paulina Grabara

Co Was najbardziej zainteresowało w ostatnim tygodniu? Oto 5 najchętniej czytanych tekstów.

1. MUST EAT: kawiarnie, restauracje i bary w Lublinie

W tym tygodniu króluje Lublin i nic dziwnego bo miasto jest zachwycające. A czy można zwiedzać miasto nie odkrywając jego kulinarnych smaków? Od przytulnych miejsc na kawę, przez lokale ze bogatym menu śródziemnomorskim, polskim czy włoskim menu, po pomysłowo urządzone klubokawiarnie, które zapraszają na koncerty, wystawy i inne wydarzenia.

Czytaj: Must eat: kawiarnie, restauracje i bary w Lublinie

 

 

 

2. NAJLEPSZE LODY W WARSZAWIE

Klasyczne smaki czy oryginalne przepisy – lodziarnie podczas lata prześcigają się w pomysłach, jak przyciągnąć klienta. My przedstawiamy nasze ulubione warszawskie lodziarnie.

Czytaj: Najlepsze lody w Warszawie

 

 

 

3. OLD FASHIONED – DRINK MOCNO WYTRAWNY

W tym tygodniu znów najchętniej czytaliście o tym prawdziwym klasyku. W tekście znajdziecie oczywiście przepis pochodzący z XIXwieku, który pozwoli Wam spróbować jednego z najpopularniejszych drinków na bazie bourbona.

Czytaj: Old fashioned – drink mocno wytrawny

 

 

4. Najpiękniejsze miejsca we Francji

Wciąż w top5 co oznacza duże zainteresowanie Francją w okresie wakacyjnym. W tekście znajdziecie wszystkie francuskie regiony i ich charakterystyczne cechy, a także miejsca warte odwiedzenia. Oczywiście słowa okraszone zdjęciami.

Czytaj: Najpiękniejsze miejsca we Francji

 

 

 

Kreta TOP 10

Paulina przedstawia wszystko co urzekło ją na tej popularnej greckiej wyspie – od piaszczystej plaży Elafonisi przez urocze wioski czy kapliczki napotkane w trakcie drogi, po soczyste smaki w rodzinnych tawernach.

Czytaj: KRETA TOP 10

 

Miłego weekendu!

 

 

Submit a Comment