Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

INTO passion | Lipiec 20, 2024

Scroll to top

Top

No Comments

INTOlast week

INTOlast week
Paulina Grabara

Co Was najbardziej zainteresowało w ostatnim tygodniu? Oto 5 najchętniej czytanych tekstów.

1.

AKTYWNE LATO W MIEŚCIE

Wakeboard to coraz bardziej popularna forma spędzania czasu wolnego dla entuzjastów sportów wodnych. W naszym tekście podajemy adresy, które warto sprawdzić jeśli macie ochotę na trochę sportu, niekoniecznie udając się nad morze czy na Mazury.

Czytaj: Aktywne lato w mieście – wakeboard

 

 

2.

Po sznurku do szczęścia

Na blogu It is your life just take it w tym tygodniu w najpopularniejszym tekście przeczytamy o Małgosi, której pasją jest tworzenie biżuterii. Laureatka konkursu opowiada o początkach wyplatania i haftowania, o swoich marzeniach i o tym co dałaby jej wygrana w konkursie.

Czytaj: Po sznurku do szczęścia

 

 

3.

OLD FASHIONED – DRINK MOCNO WYTRAWNY

W tym tygodniu znów najchętniej czytaliście o tym prawdziwym klasyku. W tekście znajdziecie oczywiście przepis pochodzący z XIXwieku, który pozwoli Wam spróbować jednego z najpopularniejszych drinków na bazie bourbona.

Czytaj: Old fashioned – drink mocno wytrawny

 

 

4.

Najpiękniejsze miejsca we Francji

Zainteresowanie Francją trwa. W tekście znajdziecie wszystkie francuskie regiony i ich charakterystyczne cechy, a także miejsca warte odwiedzenia. Oczywiście słowa okraszone zdjęciami.

Czytaj: Najpiękniejsze miejsca we Francji

 

 

 

5.

5 ulubionych miejsc z goframi w Warszawie

Gofry to smak dzieciństwa – najczęściej zajadaliśmy się tymi z owocami i bitą śmietaną. Przedstawiamy Wam nasze ulubione warszawskie knajpki, w których gofry znajdują się w menu. Sami zdecydujcie na jakie smaki macie ochotę – w tekście znajdziecie naszych faworytów.

Czytaj: 5 ulubionych miejsc z goframi w Warszawie

 

 

 

ŻYCZYMY MIŁEGO WEEKENDU!

Submit a Comment