Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

INTO passion | Czerwiec 15, 2024

Scroll to top

Top

No Comments

INTOmyworld: Inspirations no.2

INTOmyworld: Inspirations no.2
Paulina Grabara

Żyje między Warszawą a Gdańskiem. Każdy weekend spędza w innym mieście. Lubi ludzi i morze. Jest ciągle online. Ewa Salamon nie ma swojego bloga, ale ma swój hashtag #calaja.

 

Ma FOMO i nomofobię. Z internetem i ludźmi związana jest jej praca – zajmuje się tematem internetowych liderów opinii. Ubiera się kolorowo, a w torebce zawsze nosi różową szminkę. Oto, co i kto inspiruję Ewę, by tak barwnie żyć.

 

 

MACADEMIAN GIRL www.macademiangirl.com

#jaikolory

Uwielbiam otaczać się kolorami. Różowa szminka, żółty płaszcz i neonowe buty to podstawa mojego jesiennego outfitu. Do stylu Tamary jeszcze mi daleko, ale to ona dodaje odwagi i udowadnia, że modą trzeba się bawić.

 

 

MAGAZYN USTA ustamagazyn.pl 

instagram.com/ustamagazyn

#jafoodie 

Kolory oczywiście królują też na talerzu. Lubię gotować, ale też odkrywać nowe kulinarne miejsca. Dzięki Ustom moje podejście do kuchni jest coraz bardziej świadome – w wersji drukowanej magazynu czytam świetne wywiady, felietony i oglądam przepiękne sesje zdjęciowe z jedzeniem w roli głównej, a na Instagramie śledzę przewodniki kulinarne po wielu miastach w Polsce i Europie.

 

 

AIRBNB www.airbnb.pl

#jaimojepodroze

Jestem w ciągłej podróży. Ale muszę przyznać, że już samo podróżowanie wśród propozycji noclegów w Airbnb jest mega fascynujące – domek na drzewie? karawan w USA? apartament z wyjściem na dach w centrum Lizbony? a może pokój przy klimatycznym klubie z Londynie? Tu można znaleźć wszystko. Zdjęcia są piękne, a co dopiero można przeżyć, kiedy zdecydujemy się skorzystać z jednego z tych miejsc.

 

 

STEREOMOOD www.stereomood.com

#jaimuzyka

Oczywiście mam też konto na Deezerze, gdzie słucham swoich ulubionych płyt, ale to tutaj w idealny sposób mogę dopasować muzykę do nastroju i zajęć. Wystarczy tylko uzupełnić zdanie „I feel…..”. Dodatkowo mamy do wyboru kompilacje, które mogą nam towarzyszyć w każdej sytuacji – „Sunday morning”, „Dinner with friends”, „Busy as a bee”, „Lost in thought”, a nawet „Coding” czy „Home cleaning”.

 

 

TEATR STUDIO teatrstudio.pl i TEATR SOHO teatrsoho.pl

#jaiteatr

Do teatru chodzę często. Zeszłej zimy starałam się chodzić na spektakle kilka razy w miesiącu. Zazwyczaj decyzję podejmuję spontanicznie – po wyjściu z pracy sprawdzam na stronach warszawskich teatrów aktualny repertuar i po krótkim czasie mam już w ręku wejściówkę. Zazwyczaj mój wybór pada na Teatr Studio.

 

 

ZMEMŁANI zmemlani.pl

#jaipokoleniey

Jestem millenialsem i dobrze mi z tym. Dobrze jest też czasem nabrać do tego dystansu i pośmiać się z samego siebie. Tu z pomocą przychodzą Patryk i Maciek – sarkazm, ironia zaszyte są w każdym ich zdaniu. Szkoda tylko, że publikują tak rzadko.

 

 

ZOBACZ TAKŻE:

Intomyworld: inspirations no1: AGNIESZKA POGORZELSKA

Submit a Comment