Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

INTO passion | Czerwiec 18, 2024

Scroll to top

Top

No Comments

Intopassion.com partnerem II edycji Projekt: Nasz Ślub!

Intopassion.com partnerem II edycji Projekt: Nasz Ślub!
Aleksandra Raszczuk

Już 5 grudnia 2015 r. 150 metrów nad ziemią w samym sercu Warszawy w Pure Sky Club odbędzie się II Edycja Projekt:Nasz ŚLUB, którego partnerem został portal Intopassion.com.

Wydarzenie Projekt: Nasz Ślub ma na celu inspirować i edukować, tak aby urzeczywistnić Ślub i Wesele Waszych marzeń. Ideą spotkania jest profesjonalizowanie rynku ślubnego oraz spełnianie wysokich oczekiwań narzeczonych co do jakości uroczystości ślubnej, tak aby śluby kolejnych sezonów prezentowały się atrakcyjniej. Tego dnia eksperci związani od lat z branżą ślubną będą dzielić się swoją wiedzą oraz doświadczeniem, tak aby Wam pomóc spełnić marzenie o idealnym Ślubie i Weselu.

Organizując Śluby i Wesela swoich klientów, Kamila Romanow, wedding planner, właściciel agencji ślubnej Wedding Heaven oraz pomysłodawca wydarzenia, współpracuje z niezawodnymi usługodawcami, których będziecie mogli poznać podczas imprezy. Możecie być pewni, że wyjdziecie z głową pełną pomysłów i sprawdzonych kontaktów.

Tematyka spotkania będzie nawiązywać do Trendów Ślubnych 2016. Organizatorom zależy na tym, aby spotkanie było dla Was interesujące, dlatego poza wystąpieniami ekspertów  czekają na Was, porady, degustacje wina oraz tortu ślubnego, prezentacje stołu ślubnego, candy baru, pokazy atrakcji weselnych, pokazy mody ślubnej, pokazy taneczne, konkursy oraz nagrody.

Koniecznie zaplanujcie czas 5 grudnia 2015 r. w godzinach 11-16. W pierwszych trzech godzinach zaprezentowane zostaną Wam liczne inspiracje, porady specjalistów oraz atrakcje. Po zakończeniu pierwszej części wydarzenia zapraszamy natomiast do rozmów w kuluarach oraz wspólnego lunchu, który zostanie przygotowany specjalnie dla wszystkich przybyłych gości przez szefa kuchni  Pure Sky Club Wojciecha Wyszyńskiego.

Uczestnictwo w wydarzeniu jest płatnie ilość miejsc ograniczona.

Nie czekajcie, zapiszcie się już dziś!

Więcej informacji na stronie http://weddingheaven.pl/blog/ii-edycja-projekt-nasz-slub-5

 

 

Submit a Comment