Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

INTO passion | Lipiec 20, 2024

Scroll to top

Top

No Comments

INTOpassion poleca: Majówka bez telefonu!

INTOpassion poleca: Majówka bez telefonu!
intopassion

Planujesz wyjazd na majówkę, chcesz odpocząć od ciągłych służbowych telefonów? Zrób sobie chwilę wolnego podczas zbliżającego się długiego weekendu.

Jużłącze.pl to rewolucja w biznesie, która idealnie się sprawdzi podczas zbliżającej się majówki. Usługi oferowane przez jużłącze.pl są nowością na rynku polskim. Zespół wykwalifikowanych asystentek odbierze Twój telefon, poprowadzi Twój kalendarz, umówi spotkanie i poinformuje Cię o tym od razu w sytuacji, kiedy będziesz poza zasięgiem, lub nie będziesz mógł odebrać połączenia czy zwyczajnie będziesz chciał odpocząć od setki telefonów.

 

W biznesie najważniejsze jest pierwsze wrażenie. W Jużłącze.pl rozmowa, której nie możesz poprowadzić, zostanie przekierowana do kompetentnej i miłej osoby. Informację o wszystkich połączeniach możesz równiesz otrzymać mailowo bądź w postaci SMS’a. Dzięki osobistej asystentce z Jużłącze.pl nigdy nie przeoczysz żadnej ważnej rozmowy, która w biznesie może okazać się kluczową szansą dla firmy. Usługa oferuje kompleksową pomoc z zakresu administracji. Dzięki aplikacji mobilnej Jużłącze.pl będziesz mógł na bieżąco sprawdzać wykorzystanie swojego pakietu. Z osobistą sekretarką Twój telefon zostanie zawsze odebrany, a Twój rozmówca zostanie obsłużony z największą troską. Jużłącze.pl zwiększy również Twoją wiarygodność w oczach klientów. Usługa dopasowana do indywidualnych potrzeb, więc to Ty decydujesz jaki pakiet jest dla Ciebie idealny.

 

 

Wszystkie osoby zainteresowane testowaniem usługi Jużłącze.pl prosimy o kontakt z redakcją INTOpassion.pl!

Submit a Comment