Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

INTO passion | Lipiec 22, 2024

Scroll to top

Top

No Comments

„It’s your life just take it”

„It’s your life just take it”
intopassion

Michał Leszek – młody, charyzmatyczny twórca marki Kruger&Matz (producenta m.in.: smartphonów,  tabletów, nawigacji)  twierdzi, że pasja to najważniejszy impuls, który prowadzi człowieka do rozwoju charakteru i umiejętności. Jest jak gps, który wyznacza kierunek podróży. I nawet jeśli czasem zdarzy się zbłądzić, wskaże ci zamknięta trasę, czy każe skręcić do rzeki, to i tak wyprowadzi cię w końcu na autostradę. Od zaangażowania i osobowości zależy czy będziesz jechać rowerem prawym pasem, czy pomkniesz lewym niczym wyścigówka, zostawiając innych w tyle. Dobrze, jeśli pasji przyświeca także iskra boża, czyli talent, ale bardzo często talent to po prostu setki ciężko przepracowanych godzin, które mają przybliżyć nas do określonego celu.

Idąc dalej taką grą słów, można powiedzieć, że Michał jest nietypowym przykładem wyścigówki…. ale z przyczepą, na którą zaprasza wszystkich z sąsiednich pasów. Warunek – należy udowodnić, że jako pasażer staniesz się niezwykłym współtowarzyszem podróży i przekonasz wszystkich, że to właśnie ty, możesz zaraz go przegonić na tym prawym pasie.  Właśnie dla takich osób stworzył kampanię „It’s your life just take it”.

Jej głównym celem jest poszukiwanie oraz wspieranie ludzi z pasją – niezależnie od wieku, zawodu i rodzaju hobby. Ambasadorami projektu są Przemysław Saleta oraz Grzegorz „Iwan” Kucharczyk, instruktor skoków spadochronowych, zaś łowcą prawdziwych pasjonatów – Marcelina Zawadzka. Akcja to także konkurs, w którym uczestnicy na stronie www.itsyourlife.pl mogą prezentować, jak realizują ideę kampanii. Do wygrania sfinansowanie marzeń związanego z hobby zwycięzcy.

 

Michał Leszek  o projekcie:

Strategia Kruger&Matz wywodzi się z wartości, które wyznajemy i które wyrażamy poprzez daną markę i jej produkty. Kierując się intuicją biznesową, ale też i sercem realizuję ideę dobrej jakości za rozsądną cenę. Stąd właśnie wywodzi się strategia Kruger&Matz. Chcemy by nasze produkty były dodatkiem do wspaniałego życia, a nie jego celem samym w sobie. Tu są właśnie wybory konsumenckie. Można kupić smartfona znanej marki za 1600 złotych by mieć super najnowszy gadżet i podążać z prądem nadmiernej konsumpcji. My w Kruger&Matz chcemy się przeciwko temu zbuntować. Wierzymy, że lepiej kupić za 600 złotych smartfon, który będzie spełniał te same funkcje i nadal prezentował super jakość i design, a za 1000 złotych zabrać ukochaną osobę na wakacje czy realizować własne pasje. Ja kreuję świat, który nazywa się Kruger&Matz, bo on jest moją pasją – wkładam w to całe moje życie i zapraszam do niego innych zgodnie z naszym hasłem przewodnim: It’s your life, just take it!

 

 

Projekt „It’s your life just take it” ma na celu zachęcenie wszystkich ludzi, niezależnie od wieku, miejsca zamieszkania czy płci, aby dzielili się z innymi swoimi zainteresowaniami. Pragniemy wspierać talenty i dawać ludziom szansę na realizację ich hobby, bowiem wierzymy, że w życiu najważniejsza jest pasja.

Głównym elementem projektu „It’s your life just take it” jest platforma konkursowa na stronie www.itsyourlife.pl , za której pośrednictwem wszyscy zainteresowani mogą zaprezentować nam swoje pasje. Konkurs trwa od maja do września. Co miesiąc ze wszystkich zgłoszeń, wybierzemy  5 najciekawszych, które dostaną się do półfinału konkursu.

 

 

 

Rejestracja zgłoszenia w projekcie jest bardzo prosta!

I etap: Należy wgrać film, czy zdjęcie,

II etap: Następnie należy dodać krótki opis: jaką mam pasję, jak towarzyszy mi w życiu – dajemy pełną dowolność. Ważne, aby ta opowieść była ciekawa i pokazywała Ciebie jako prawdziwego pasjonata danego hobby.

III etap: Nie wolno zapomnieć o pozostawieniu danych kontaktowych (mail, nr telefonu), aby Łowca Pasji, mógł Cię odnaleźć!

 

Poszukujemy muzyków, sportowców, artystów, wokalistów, podróżników, melomanów, poetów… ludzi, którzy mają marzenia i nie boją się ich realizować. Z nadesłanych zgłoszeń wybierzemy najciekawsze osobowości prezentujące różnorodne talenty.

 

Ja kreuję świat, który nazywa się Kruger&Matz, bo on jest moją pasją – wkładam w to całe moje życie i zapraszam do niego innych zgodnie z naszym hasłem przewodnim: It’s your life, just take it!

 

Już w czerwcu wyłonimy finalistów, którzy swoje zgłoszenia wysłali w maju. „Łowca Pasji”, czyli Marcelina Zawadzka ruszy z kamerą na polowanie. Z wyjazdów powstaną materiały video oraz wywiady –  wszystkie udostępnimy na platformie projektu.

 

Dla uczestników konkursu przygotowaliśmy wiele atrakcyjnych nagród (m.in. słuchawki, tablety i smartfony Kruger&Matz), a także nagrodę główną: sfinansowanie realizacji pasji zwycięzców.

 

www.itsyourlife.pl

Submit a Comment