Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

INTO passion | Czerwiec 15, 2024

Scroll to top

Top

No Comments

Jesienne inspiracje z domu handlowego MYSIA3

Jesienne inspiracje z domu handlowego MYSIA3
intopassion

MYSIA 3. to zakupowy adres, którego żadnej świadomej i szukającej jakości osobie przedstawiać nie trzeba. Jesień i zima na MYSIEJ 3 to kolekcje w duchu #lesswaste, autorskie projekty, otulające oraz wygodne propozycje i oczywiście drobne przyjemności – takie jak miękka pościel, ręcznie robione szczotki do ciała czy unikatowe perfumy. 

Ten warszawski adres to gwarancja kameralnego nastroju – nie spotkacie tu tłumów ludzi, a zakupy zrobicie w spokojnej atmosferze slow shopping.

 

Bądź na bieżąco: FB intopassion, IG into_passion

Stań się częścią STYLISH PAPER i intopassion – wesprzyj projekt na patronite.pl/intopassion i otrzymaj nowy, jesienny numer STYLISH PAPER.

MYSIA 3_Bynamesakke

 

MYSIA3 i w tym sezonie zapowiada dbałość o środowisko prezentując kolekcje z ekologicznych tkanin (BLASK, Bynamesakke, Elementy, SVOI), włókien z recyclingu czy kolekcji akcesoriów produkowanych z odpadów surowcowych z dużych produkcji (NAP) – całość utrzymana w duchu #lesswaste.

Co ważne – zapowiadane na ten sezon kolekcje to autorskie dobre projekty, utrzymane w duchu prostoty, ponadczasowości, minimalizmu. Proste formy Elementów, miękkie tkaniny Bynamesakke, unikatowe buty i torebki z Balaganu, kobiece sukienki czy koszule w SVOI czy oversizowe płaszcze z COS to tylko mały fragment tej otulającej i przyjaznej kolekcji, jaką na czterech poziomach MYSIEJ 3 możecie kupić tej jesieni i zimy. Dodajmy do tego kobiecą i wygodną bieliznę Rilke, świetne jakościowo okulary Gloomy Sunday, zaskakującą i niepowtarzalną biżuterię Orskiej czy pielęgnacyjne kosmetyki Alby 1913 i mamy właściwie wszystko, czego szukać możemy ruszając na jesienne zakupy.

A! Nie zapominajmy o wnętrzarskim raju – czyli sklepie NAP i MUJI – a w tym ostatnim zapolujcie też na ubrania cechujące się typowym dla tego adresu – japońskim minimalizmem. Na deser polecamy Wam niszową perfumerię Impressium, a dla tych nieco bardziej złaknionych słodkości – wybitne desery z Odette – zlokalizowanej na parterze cukierenki. Potem zostaje jeszcze wystawa fotografii w 6×7 Leica Gallery i kieliszek wina w pawilonie restauracji na parterze. Pamiętajcie, że na MYSIĄ 3 zawsze można przyjść z psem czy zostawić przeczytane książki na wymienniku przy wejściu.

Jesień i zima na MYSIEJ 3 to drobne przyjemności – takie jak miękka pościel, ręcznie robione szczotki do ciała czy unikatowe perfumy. Ten warszawski adres to gwarancja kameralnego nastroju – nie spotkacie tu tłumów ludzi, a zakupy zrobicie w spokojnej atmosferze slow shopping.

 

COS, NAP, MUJI, ODETTE, ORSKA, ALBA 1913, BYNAMESAKKE, SVOI, RILKE, ELEMENTY, BALAGAN, BLASK, GLOOMY SUNDAY, IMPRESSIUM, LEICA STORE, KAWIARNIA,
GALERIA FOTOGRAFII

 

MYSIA 3_Bynemasakke

MYSIA3 BYNAMESAKKE

 

MYSIA 3_COS_2

MYSIA3 COS

 

MYSIA 3_ELEMENTY

MYSIA3 ELEMENTY

 

MYSIA 3_gloomy_sunday

MYSIA3 GLOOMY SUNDAY

 

MYSIA 3_MUJI

MYSIA3 MUJI

 

MYSIA 3_ALBA1913

MYSIA3 ALBA1913

 

MYSIA 3_BLASK_saye

MYSIA3 BLASK saye

 

MYSIA 3_Perfumeria niszowa Impressium

MYSIA3 Perfumeria niszowa IMPRESSIUM

 

 

MYSIA 3_RILKE

MYSIA3 RILKE

 

MYSIA 3_SVOI_1

MYSIA3 SVOI

 

NAP

MYSIA3 NAP

Submit a Comment