Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

INTO passion | Kwiecień 25, 2024

Scroll to top

Top

No Comments

Jesienny numer STYLISH PAPER

Jesienny numer STYLISH PAPER
intopassion

Po raz pierwszy pachnące 16 stron w formacie A3 przyjechało z drukarni. W jesiennym numerze przeczytacie o magii jogi, znajdziecie też propozycje jogowych wyjazdów, dowiecie się od Przemka Salety jak żyć, by być szczęśliwym.

Tematem okładkowym jesiennego numeru jest joga – czym jest z definicji, jakie ma znaczenie w naszej codzienności – o tym opowiadają założycielki JOY in me, lifestylowej marki jogowej, która produkuje ekologiczne maty.

Eli Wierkowska proponuje nam wyjazdy z jogą i co z nią nierozerwalnie związane, ze zdrową oprawą kulinarną, warsztatami holistycznych sposobów dbania o siebie, w pięknych miejscach – od mazurskich agroturystyk, przez kochane przez praktykujących jogę Bali.

 

st1

 

Nasze zdrowie, a także nasze dobre samopoczucie zależą od zdrowego jedzenia. Eksperci w KIK Fit Bar dzielą się swoją wiedzą na temat smacznych posiłków, które dostarczą nam odpowiednich składników odżywczych.

W jesiennym numerze STYLISH PAPER po raz pierwszy prezentujemy też ECO Market – wybór ekologicznych produktów, które warto wypróbować.

 

st2

 

Przemek Saleta, mistrz świata w kick-boxingu i mistrz Europy w boksie zawodowym, obecnie mieszka w Tajlandii – nam opowiada o życiu i swoich zajęciach na Koh Samui, ale przede wszystkim dzieli się przemyśleniami na temat życia i szczęścia.

Z Tajlandią, zdrowym życiem i dobrym samopoczuciem nierozerwalnie związane są masaże – w Warszawie wybieramy się z wizytą do Thai Sun – wyjątkowego miejsca, gdzie na własnym ciele sprawdzamy czym jest i co nam daje tajski masaż.

 

sty1

 

Z ciepłej Tajlandii przenosimy się do majestatycznej stolicy Austrii – po Wiedniu oprowadza nas jego mieszkanka Izabela Woźniak. Ranek zaczynamy jak prawdziwi wiedeńczycy od kawy i wiedeńskiego śniadania, dalej odkrywamy te bardziej i mniej oczywiste wiedeńskie atrakcje, aż w końcu udajemy się na ukochany przez mieszkańców i turystów Naschmark, by wieczór zakończyć kieliszkiem świeżego wina w heurige.

 

sty

 

Monika Wtulich zabiera nas z kolei w kolorową podróż do Kraju Basków – zastanawiacie się czy warto odwiedzić ten hiszpański region? Monika rozwieje wasze wątpliwości, podając 7 powodów, takich jak baskijskie tapas, miasteczko San Sebastian, Museum Guggenheima w Billbao czy Cristobala Balanciagi w Getaria.
st3

 

Szukacie wyjątkowych smaków? Wybierzcie się do Gdańska – dzięki wyjątkowej inicjatywie Miasta Gdańsk, w której wzięło udział 21 restauracji, poznacie bogactwo kulinarne tego niezwykłego miasta.

Kto pragnie zrelaksować się w pięknym miejscu w pełnym życia mieście, polecamy pięciogwiazdkowy hotel City Park Poznań, który łączy tradycję i nowoczesność. W obiekcie znajduje się wspaniały basen, strefa Wellness i Fitness, a w pobliżu 11 lokali gastronomicznych.

 

st4

st5

 

W tym numerze czeka na Państwa kolejna premiera – kulinarna mapa Polski, na której prezentujemy Smaki Polski – znajdziecie tu kilkanaście sprawdzonych restauracji, które z pewnością łączy jedno – przygotowywanie dań z pasją i z najlepszych produktów.

 

0001

 

W tym numerze nie możemy uwolnić się od wyjątkowych smaków – na kolejnej stronie przeczytacie o projekcie, w którym jesteśmy patronem medialnym TASTY STORIES czyli opowiedziane smakiem. Projekt powstał z inicjatywy hoteli dr Irena Eris – są to historie opowiedziane przez producentów i szefów kuchni, których finałem są wyjątkowe kolacje.

 

st8

 

Na jesienny weekend polecamy Wam Mazury Garbate – kiedy tłumy turystów wrócą już z urlopów, ten „kawałek” Polski staje się jeszcze piękniejszy! A czemu by tak nie zwiedzić Mazur na quadzie?

Kto jednak szuka relaksu, dla tego Karol Weber, inspektor hotelowy i pasjonat podróżowania, poleca relaks w zabytkach – Karol wybrał cztery hotele, które zadbają zarówno o doznania estetyczne, jak i o nasze ciała.

 

st9

 

Trudno zapomnieć, że w powietrzu już czuć jesień. Jednym już żal odchodzącego lata, inni czekają na zmianę krajobrazu. A my mamy niespodziankę dla wszystkich – wybraliśmy 4 miejsca, które wyjątkowo zyskują właśnie w październikowe i listopadowe dni. Irlandia, Rumunia, niemiecka Bawaria oraz Cypr – to nasze propozycje na jesienną ucieczkę z Polski.

 

st10

 

Na stronach dla rodziców i dzieci polecamy piękne i praktyczne produkty, a w sekcji INSTAmatki zapraszamy na rozmowę z Martą Evą Urbańską, która opowie nam o tym, jak prowadzi swój profil na Instagramie.

Dla rodzin mamy wyjątkową propozycję na weekend: Przystań Hotel & Spa, gdzie zarówno dzieci, jak i dorośli spędzą pełen radości czas.

 

st11

 

W sekcji Must have znajdziecie jesienne propozycje dla Pań i Panów, a także ciekawe marki w kategorii design. Oprowadzimy Was także po jesiennych kolekcjach w domu handlowym MYSIA3.

 

st12

st13

st14

 

 

 

Submit a Comment