Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

INTO passion | Lipiec 20, 2024

Scroll to top

Top

No Comments

Kalendarium MYSIA3

Kalendarium MYSIA3
intopassion

Szukacie interesujących wydarzeń, nowych ekologicznych firm, pięknych produktów? Wraz z domem handlowym MYSIA3 przygotowaliśmy dla was KALENDARIUM na kolejne 3 miesiące.

 

24 marca

WEGAŃSKA WIOSNA

Świat roślin to nieustające źródło inspiracji – czerpiemy z niego i my zapraszając do udziału w naszych WEGAŃSKICH PORACH ROKU producentów kosmetyków, jedzenia czy ubrań z metką „VEGAN”. Doszły nas słuchy, że Warszawa wyrasta na kulinarną mekkę roślinnej kuchni – wierzymy, że jest to pozytywne i dobre zjawisko, którego chcemy być częścią. Poza aspektem kulinarnym poszukamy dla Was przyjaznych zwierzętom producentów kosmetyków, chemii domowej czy ubrań.

 
weganska-wiosna-1-678x381

 
 

7 kwietnia

ŚWIĘTO KWIATÓW

Na powitanie wiosny warto zadbać o to, by nasze domy, balkony, tarasy, ogrody i głowy były pełne zieleni. To już czwarta edycja organizowanego wspólnie z magazynem USTA Święta Kwiatów, na którym będzie można kupić rośliny i kwiaty, te, które już mamy od pewnego czasu poprzesadzać wspólnie z Kwiaciarnią Kwiaty&Miut na specjalnym stoisku. W naszym święcie wezmą udział najciekawsze studia florystyczne z całej Polski oraz autorskie pracownie ceramiczne. Kwiatowe wątki pojawią się też w kosmetykach, biżuterii, designie, modzie i kulinariach.

 
DSCF4079

 
 

27-28 (29 warsztaty)

MISTRZ MANOLE

SPEKTAKL “MISTRZ MANOLE” to jedna z najsłynniejszych i najbardziej niezwykłych rumuńskich legend ludowych, która podejmuje odwieczny mit ofiary założycielskiej.
Spektakl wyreżyserowali Darek Błaszczyk & Zbyszek Olkiewicz. Jest rozwinięciem słuchowiska Teatru Polskiego Radia zrealizowanego w 2013 roku. Wersja sceniczna wzbogacona została o część wizualną i ma charakter swoistego magicznego performance’u, który ewoluuje i rozwija się w kolejnych miejscach prezentacji.

 
K 27

 
 

20 maj – 27 maj

WYSTAWA FOTOGRAFII TOMASZ WYSOCKI „Smak WIŚNII”

Cykl „Smak wiśni” prezentuje w 12 fotografiach przebieg ludzkiego życia. Fotograf-wizjoner skupiając się na uniwersalnych przeżyciach, przetwarza je i interpretuje na swój indywidualny sposób, tworząc surrealistyczną, wielowątkową opowieść. Po wystawie „Początki” to już drugi projekt Tomasza Wysockiego pokazywany w przestrzeni Leica 6×7 Gallery.

 
Screen Shot 2018-03-23 at 16.45.44

 

 

MAJ

LETNIE MENU ORAZ OTWARCIE SEZONU OGRODOWYCH DEGUSTACJI WINA

Maj to miesiąc, w którym kwitną kasztany, maturzyści są w pełnej gotowości, a trawa obok naszej kawiarni DELI 3 aż prosi się o rozstawienie leżaków i stolików oraz próbowanie nowych smaków. Wina i pyszności z nowej letniej karty – tego wszystkiego nie zabraknie w majowej odsłonie DELI 3. Będzie zdrowo, lekko i pysznie!

 
O26A1599

 

 

10 czerwca

ŁAPA TARG

Nowa edycja, nowe spotkania, nowe akcesoria, nowy zapał do poznawania swoich psiaków! Spotkajmy się znowu na pierwszych w Polsce targach skierowanych do Psiarzy, którzy chcą w mądry i odpowiedzialny sposób wychowywać swoje czworonogi. Jak zawsze będzie okazja nie tylko do zrobienia zakupów i wysłuchania darmowych warsztatów, ale również pomocy potrzebującym zwierzakom.

 
27971566_1770651086563544_363535645177794708_n

 

 

16 czerwca

WEGAŃSKIE LATO

Jeśli tak jak my interesujecie się zdrowym stylem życia i jesteście ciekawi roślinnych inspiracji, to tego cyklu przedstawiać Wam nie trzeba – już po raz trzeci pod hasłem WEGE spotkamy się na MYSIEJ 3 w ramach naszego wegańskiego cyklu. Będą smakołyki, wegańskie ubrania, kosmetyki, książki i dużo dobrej, letniej energii.

 
O26A1599

Submit a Comment