Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

INTO passion | Lipiec 15, 2024

Scroll to top

Top

No Comments

KONKURS: Let’s have an adventure together

KONKURS: Let’s have an adventure together
intopassion

As soon as I saw you I knew an adventure was going happen.

Nie wyobrażamy sobie samotnych podróży. Chcemy dzielić się z Tobą każdym nowym doświadczeniem, smakiem, pięknem świata. Wymieniać się wrażeniami. Zarażać Cię pasją do podróżowania.

Wybierzmy się razem w kolejną podróż! Przeżyjmy wspólnie przygodę! Podobnie jak my chcesz dzielić się wrażeniami z przyjaciółmi? Zabierz ich ze sobą. Przeżyjmy tę przygodę razem. Daj im szanse zachwycić się tym, co Ciebie zainspirowało.

Zachęć swoich przyjaciół do polubienia Facebooka INTOpassion|Life is a journey| (www.facebook.com/intopassion), aby i Oni mogli codziennie wraz z nami odkrywać i poznawać na nowo różne zakątki świata.

1.     Zaproś swoich przyjaciół do wspólnej podróży.

2.    Polub post o konkursie, a następnie udostępnij go na swojej osi czasu.

3.    Dodaj w komentarzu zdjęcie miejsca, do którego chcielibyście się wspólnie udać.

4.  Oznacz na zdjęciu znajomych, którzy polubią Facebooka INTOpassion(www.facebook.com/intopassion), przyjmując tym samym Twoje zaproszenie do wspólnej podróży.

5. Wygraj zestaw kosmetyków Dr Irena Eris z serii SPA Resort(polinezyjski peeling do ciała Hawaii, aromatyczny balsam regenerujący do ciała Toscana oraz  śródziemnomorskie mleczko do ciała Capri), zbierając największą grupę znajomych, z którymi pragniesz przeżyć przygodę.

6.  Dwie osoby, które wstawią najoryginalniejsze zdjęcie miejsca, gdzie chcieliby odbyć swoją wymarzoną podróż otrzymają upominek w postaci polinezyjskiego peelingu do ciała Hawaii z serii Spa Resort od Dr Ireny Eris.

Rozstrzygnięcie i wyniku konkursu 12 maja 2014 o godzinie 12:00 na Facebooku INTOpassion

Dziel się wrażeniami z przyjaciółmi! Razem kroczcie ku przygodzie!

Submit a Comment