Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

INTO passion | Lipiec 18, 2024

Scroll to top

Top

Ostatnie Newsy

Nowość: Dr Irena Eris Authority Global Recovery Youth Serum

maja 6, 2024 |

Dr Irena Eris Authority Global Recovery Youth Serum to najnowszy produkt należący do rodziny Dr Irena Eris.

AUTHORITY to globalna pielęgnacja przeciwzmarszczkowa, zapewniająca spektakularne, natychmiastowo zauważalne odmłodzenie skóry oraz liftingujące uniesienie powieki, które przywraca wypoczęty i promienny wygląd twarzy.

Read More

STYLISH PAPER ZIMA 2024

stycznia 10, 2024 |

Zimowy numer jest dla mnie szczególny. Święta i Nowy Rok to dla mnie na swój sposób czas magii. Czas, który skłania do refleksji, w którym myślimy o marzeniach częściej niż kiedykolwiek. Jeśli kochacie oglądać świat – założę się, że myślicie też o wyjazdach.

Read More

3 ZINNEN DOLOMITES

stycznia 9, 2024 |

ODKRYJ NIEODKRYTY REGION NARCIARSKI WE WŁOSKICH DOLOMITACH.

Ośrodek narciarski 3 Zinnen Dolomites, zlokalizowany w centralnej części wpisanych na listę UNESCO Dolomitów, to idealny teren narciarski dla każdego, dla kogo narciarstwo jest główną aktywnością wakacyjną, a czas z rodziną i przyjaciółmi jest bardzo ważny.

Read More

WALENCJA – MIASTO SŁODKICH POMARAŃCZY

listopada 1, 2023 |

Plantacje pomarańczy, huertos, rozciągają się kilometrami na trasie do Walencji. Nieskończoność zielonych drzew i pomarańczowych owoców. Otworzyłam okno i poczułam słodki zapach rozgrzanych w hiszpańskim słońcu pomarańczy. Drzewka pomarańczowe znajduje się także na prawie każdej ulicy Walencji. Słońce i słodki zapach pomarańczy, przychodzą mi pierwsze na myśl, gdy myślę o Walencji. Nieopodal miasta znajduje się wybrzeże Costa del Azahar, co dosłownie znaczy wybrzeże kwiatu kwitnącej pomarańczy. Walencja oferuje 300 słonecznych dni w roku.

Read More

STYLISH PAPER prefall 2023

sierpnia 31, 2023 |

Wakacje. Jak dla mnie trwają przynajmniej do końca września. A może nawet połowy października. Tak długo, jak na południu Europy temperatury przekraczają 20 stopni, a na niebie świeci słońce. Kocham Azję, tęsknię za Afryką, ale lato to czas, kiedy mam wielką ochotę rozkoszować się pięknem i niepowtarzalnym klimatem Europy.

Read More

Włoska sztuka życia

sierpnia 30, 2023 |

“Poproszę kawę”. Ląduje przede mną espresso, a przecież chciałam “normalną” czarną kawę. Cappuccino po południu? Nie serwujemy. Prosecco po kolacji? Proszę Cię, tak się nie pije, zamów coś na trawienie, potem pójdziemy na drinki… Włosi i ich stosunek do jedzenia mówi tak wiele o tym narodzie.

Read More

STYLISHhotel: Hotel SPA Dr Irena Eris Polanica Zdrój

lipca 24, 2023 |

Prowadząca przez Dolny Śląsk droga od Wrocławia do Polanicy-Zdroju robi się bardzo malownicza. Im bliżej Polanicy, tym bardziej rośnie nasza ekscytacja, bo na temat hotelu słyszałam dużo dobrego. Uwielbiam ciekawe wnętrza, usytuowanie wśród zieleni oraz dobrą kuchnię. Spodziewam się wiele.

Read More

Trekking, skituring i rowery w Val Senales

lipca 14, 2023 |

Val Senales/Maso Corto znajduje się w samym sercu Alp, w północnych Włoszech. Dolina zaczyna się na poziomie 900 metrów i ciągnie się przez 25 kilometrów aż do lodowca.

Read More

STYLISH PAPER wiosna

maja 30, 2023 | 2

Wiosną świat budzi się do życia. W Polsce pachną bzy, kwitną kasztanowce. Otwierają się ogródki w kawiarniach. Mam wrażenie, że ludzie częściej się spotykają, rozmawiają. A kto jest mistrzem życia? Dla mnie zawsze i nieustannie Włosi. To może przez nadmiar piękna, który ich otacza, a może dzięki promykom słońca, które zdaje się lubią ich bardziej niż nas. Wiosenny numer postanowiłam poświęcić włoskiej sztuce życia: zwyczajom, jedzeniu, architekturze i pięknym miejscom, które mam nadzieję zainspirują Was do kolejnej podróży. Będzie też wschodnia Tajlandia, weekend we Wrocławiu i w Świeradowie-Zdroju oraz stylowe miejsca i super polskie marki.

Read More