Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

INTO passion | Lipiec 18, 2024

Scroll to top

Top

No Comments

Part II: Lato w mieście? Jesteśmy na tak!

Part II: Lato w mieście? Jesteśmy na tak!
intopassion

Wakacje w mieście mogą być cudowne! Przedstawiamy Wam drugą część naszych ulubionych miast i hoteli. Zapraszamy na podróż do europejskich stolic: Barcelony, Wiednia i Budapesztu!

 

BARCELONA

DLACZEGO WARTO?

Barcelonę kochamy za cudowny klimat i piękną architekturę. W kilka dni można poznać jej różnorodny charakter. O poranku zwiedzić obligatoryjne turystyczne miejsca, które po prostu trzeba zobaczyć, wieczorem natomiast poczuć miejski gwar i życie nocne tego miasta.

Czytaj: Weekend w Barcelonie

 

GDZIE SIĘ ZATRZYMAĆ:

Primero Primera/Barcelona – oaza spokoju w pulsującym energią mieście

94-letnia właścicielka Primero Primera postanowiła podzielić się swoją rezydencją z gośćmi z całego świata i stworzyła butikowy hotel, który łączy klimat domu i usługi ekskluzywnego 5-gwiazdkowego hotelu.

 

WIEDEŃ

DLACZEGO WARTO?

Dla tych którzy kochają słodycze Wiedeń będzie miejscem idealnym – to tutaj znajdziemy liczne luksusowe kawiarnie z pysznymi deserami i kawą. Architektura tego miasta to połączenie gotyku i secesji, co powoduje że miasto nabiera wyjątkowego charakteru. To mieszanka nowoczesnego stylu z pozostałościami carskiego panowania w Wiedniu. To eleganckie miasto co roku przyciąga mnóstwo turystów.

Czytaj:10 miast w Europie które trzeba zobaczyć!

 

GDZIE SIĘ ZATRZYMAĆ:

25hours Hotel – must be must see w Wiedniu

Otwarty w marcu 2013, 25Hours Hotel to miejsce, którego lejtmotiwem jest luksus w niesztampowym wydaniu. Jak mówi główny manager hotelu Fanny Holzer-Luschnig ” W swojej filozofii to prawdziwie luksusowy hotel. Może nie ma on pokrytych złotem kranów czy lokajów, ma jednak niepowtarzalny klimat, pięciogwiazdkowy widok, kulturalne i turystyczne atrakcje w zasięgu ręki”.

BUDAPESZT

DLACZEGO WARTO?

Stolica Węgier stanowi wielki ośrodek kulturalny i naukowy (liczne muzea, galerie, teatry i opera). Dlatego spędzając czas w mieście należy przejść się  Váci utca, czyli najbardziej znanym „deptakiem” z drogimi, markowymi sklepami i odwiedzić Zamek Królewski w Budzie, który wpisany został na listę obiektów światowego dziedzictwa kultury! Tak to idealne miejsce, dla miłośników kultury.

Czytaj:Kawiarnie, restauracje i bary w Budapeszcie

 

 

GDZIE SIĘ ZATRZYMAĆ:

Oryginale wnętrza Hotelu Brody House

Lokalizacja w samym sercu urokliwego Budapesztu. Zachwycająca, ciemna kamienica. Pełno obrazów, fotografii i nowoczesnego designu. Jednym słowem hotel Brody House to miejsce z klimatem, po brzegi wypełnione sztuką i niezwykle domową atmosferą.

 

 

Submit a Comment